Jak radzić sobie z pleśnią i grzybem?

« Powrót do artykułu: Jak radzić sobie z pleśnią... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

24 lutego 2014, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego dobrym rozwiązaniem na ściany zewnętrzne jest Porotherm + Dryfix. Dryfix to sucha zaprawa, czyli mniejsza ilość wilgoci, szybsze schnięcie i spada ryzyko wystąpienia grzybów i pleśni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2014, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Podstawą jest odpowiednia wentylacja. Tylko dzięki niej jesteśmy w stanie pozbyć się pleśni i grzybów oraz, przede wszystkim, zapobiec ich dalszemu powstawaniu. Ludzie często bagatelizują znaczenie wentylacji i potem muszą walczyć z grzybami na ścianach.

__________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2014, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Owszem, Władek ma w stu procentach rację. Jak przeglądałem fora, to pojawił się temat z problemem grzyba i pleśni w piwnicy, przerobionej na pomieszczenie użytkowe, gość wstawił 2 ściany działowe z Porothermu, bez żadnego docieplenia i na tych ścianach nie miał żadnej pleśni. Piszą, że ceramika dobrze wchłania wilgoć.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2014, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

jak w starym domu złapie cię pleśń, to już jest lipa. Nie wiem co trzeba by było zrobić, żeby się jej pozbyć. Inaczej jest jak budujesz nowy dom. Można takie rzeczy przewidzieć. A porotherm faktycznie się nieźle opiera grzybom i pleśni, szczególnie ten murowany na cienką spoinę.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2014, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby uniknąć grzyba i pleśni trzeba mieć dobrą i dobrze położoną zaprawę cementową... mają taką w http://www.contractor.com.pl/ , kładli u mnie w domu i nie mam zadnych problemów ze ścianami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2016, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Ja uważam, że najlepiej oddać problem zagrzybienia mieszkania w ręce specjalistów. Początkowo próbowaliśmy sami usunąć problem powracającej wilgoci i grzyba w mieszkaniu. Wypróbowaliśmy wiele dostępnych na rynku środków chemicznych. Niestety efekty były dość krótkotrwałe. Znajomi polecili nam tę firmę (belfor.com.pl ), umówiliśmy się na wizytę. Szybka, fachowa i skuteczna pomoc. Zlokalizowano przyczynę, osuszono mieszkanie i wszystko teraz jest tak jak powinno być.Możemy cieszyć się swieżym powietrzem i czystymi ścianami.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2017, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba jednak pamiętać, że samo usunięcie grzyba to jeszcze nie wszystko. Daną powierzchnię wypadałoby jeszcze przecież zakonserwować, ponieważ tylko wtedy będziemy mogli mieć pewność, że problem nie powróci. U siebie zastosowałem farbę antygrzybiczną Active H i polecam ją każdemu, bo od tamtej pory mam już spokój z pleśnią. Dodam też, że lepiej jest działać od razu, bo zwlekanie tylko pogarsza sytuację.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2017, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wentyluje dobrze dom, codziennie wietrze, a i tak mam taki problem niestety:(


click it

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba usunąć przede wszystkim przyczynę powstawania pleśni na ścianach, a te mogą być rożne, począwszy od nieodpowiedniej izolacji po przez słabą wentylację. Samo osuszenie ścian niewiele tutaj da.

www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2017, 21:49

Zgadzam sie: good 0 bad

getting pregnant while taking domperidone domperidone pepzin gi side effects

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >