Jak samemu zrobic tania studnie?

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

15 października 2008, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak można zrobić studnię tymczasową na okres samej budowy? Chodzi o to że studnia naprawdę nie musi być nie głęboka. Udogodnieniem jest to że wpobliżu są wody gruntowe. Bardzo byłbym wdzięczny za poradę jak takie coś zrobić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2014, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym zapytała o poradę jakiegoś geologa, może ktoś da namiary>

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2014, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że to właśnie sprawa dla fachowca, tak jak napisała Marinkaa. Sama poszukuję takiej odpowiedzi podobnej, bo zbliża się budowa u mnie...dostałam namiary na tą firmę od kumpeli: http://www.geotest.biz.pl/ no i przymierzam się do kontaktu jakoś za kilka dni. W każdym razie słyszałam, że są okej, więc może skorzystacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2014, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

samemu to ciężko ci będzie przekopać ziemie w poszukiwaniu źródła wody. U mnie na posesji źródło było głęboko pod ziemią więc sam bym nie dał rady się do niego dostać. Znalazłem firmę która prowadzi odwierty w poszukiwaniu źródeł wody www.wierceniaarten.pl i oni sobie szybko poradzili z wykopem studni. Przede wszystkim mają odpowiedni sprzęt, wiedzą jak to zrobić i gdzie szukać oraz mają ludzi wykwalifikowanych. Sam był nie dał, to ciężka i trudna robota.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2016, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

ja muszę przyznać, że www.geotest.biz.pl to super fachowcy, którzy znają się na rzeczy i wiedzą, co robić, aby nie wyszła fuszerka... a wiele już takich firm popsuło mi i nerwy i realizacje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2016, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi sie, ze jeśli chodzi o budowę studni to lepiej zlecić to specjalistom niż działać na własną rękę. Prawda jest taka, że studnia nie może być zlokalizowana w przypadkowym miejscu, dlatego lepiej zlecić wymierzenie odległości osobom, któe się na tym znają.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2016, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma czegoś takiego jak tania studnia,zawsze trzeba w nią trochę zainwestować aby to miało sens,plus wynająć firmę która zajmuje się studniami głębinowymi,bo tylko taka jest moim zdaniem opłacalna.

Drewnolandia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2017, 07:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli już decydujesz się na studnię to lepiej aby całość była wykonana w sposób profesjonalny oraz aby była wydajna również w przyszłości. Lepiej zlecić to zewnętrznej firmie, zobacz na www.Studniarz.waw.pl gwarancja jakości i solidności.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2018, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli to ma być studnia tylko do celów budowlanych to chyba nie ma problemu, ale woda nie będzie się nadawać z płytkiej studni do celów spożywczych


studnie drewniane

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy samodzielne wykonanie studni bez odpowiednich maszyn oraz narzędzi w ogóle jest możliwe. Moze jednak warto zatrudnić do tego zadania fachowców?

www.Gobe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 11 Grupa: Zagospodaro... A do takiego ogródka pod blokiem to jakie parasole polecacie? Bo widziałem tą https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe ofertę i całkiem ładne mają tam duże para...
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 17 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >