Jak skutecznie ogrzać małe mieszkanie?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

14 stycznia 2009, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie? Jest to mieszkanie ze starego budownictwa?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2010, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Radzę zainwestować w grzejniki elektryczne. Nie są zbytnio tanie ale wytwarzają spore ilości ciepła. Sama posiadam taki w łazience i jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2010, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

w Polsce prad jest najdrozszy w calej Europie !!!

mam piec kaflowy i nie zamienie go na zaden gaz, czy prad ... w tym roku ( a zima nie byla slaba) kupilem 2 tony wegla i 2mp drewna ( do rozpalki) .. w domu bylo codziennie 25st.c ... jeden mankament, to palenie, ale wyglada to tak: po pracy rozpalalem na 2-4 godzin i zakrecalem piec i w ten sposob trzymal cieplo do nastepnego ... wazne zeby okna byly energooszczednei mieszkanie docieplone

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 00:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy starym budownictwie jajlelpiej będzie sprawdzało się ogrzewanie które dostarcza ciągle stałą ilość ciepła. Jeśli przykładowo mieszkanie nie jest dobrze ocieplone, plus do tego nieszczelne okna, bardzo dużo ciepła będzie po prostu "uciekało". Najlepszym i najprostszym wyborem będzie ogrzewanie domu gazem. Ustawiasz sobie wybraną przez siebie temperaturę i tyle. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności czy piecu. Jeśli jesteś zainteresowany takim ogrzewaniem to bardzo dobrą ofertę ma firmahttp://www.baltykgaz.plktóra wykonywała u mnie montaż instalacji i jest również moim dostawcą gazu.

Ten post był edytowany przez Pattryk dnia: 26 stycznia 2016, 00:57
Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie czegoś w nowym budownictwie to warto sobie przejrzeć te namiary na Centrum Zana
Uważam, że mieszkania są bardzo komfortowe i w dobrej cenie.
Jeśli nie jesteście z Lublina to i tak uważam, że warto w takie zainwestować.

Ten post był edytowany przez MartynaCon dnia: 26 stycznia 2016, 12:40
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2016, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A próbowałeś kominek? U mnie się sprawdza

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2016, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na ogrzewanie kotłem gazowych kondensacyjnym. Nie wychodzi to wszystko, a w czasie ostrych mrozów sprawdza się nie zawodnie. Firma www.komarpol.pl zajęła się montażem i wszystkim co z tym związane.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2016, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

A może kominek z płaszczem wodnym albo ogrzewanie podłogowe?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2016, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mieszkam w małym mieszkaniu, ale wynajmowanym w domu jednorodzinnym. Właściciele mają założone ogrzewanie gazowe na zbiornik LPG i ogrzewanie całkiem niedrogo wychodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik MartynaCon napisał: Jeśli szukacie czegoś w nowym budownictwie to warto sobie
przejrzeć te namiary na Centrum Zana

Uważam, że mieszkania są bardzo komfortowe i w dobrej
cenie.

Jeśli nie jesteście z Lublina to i tak uważam, że warto
w takie zainwestować.

A jeśli szukacie coś stylowego to warto sobie zobaczyć te apartamenty hotelowe lublin.
Dla mnie to idealne miejsce na wypoczynek w dobrym stylu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Comfypack https://comfypack.pl/ specjalizuje się w produkcji beztubowej folii stretch, zapewniając rozwiązania opakowaniowe charakteryzujące się trwałością i el...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >