Jak stworzyć pozytywny wizerunek firmy budowlanej? - Wykorzystanie internetu w promocji firmy

« Powrót do artykułu: Jak stworzyć pozytywny wizerunek firmy... | « Powrót do grupy: Aktualności

16 sierpnia 2012, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że klienci lepiej patrzą na firmy, które udzielają się poprzez własne profile w znanych katalogach branżowych, takich jak http://archiweb.pl/ Zresztą mnie osobiście wydaje się, że obecność w takich serwisach powinna być podstawą dla promocji firmy ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2012, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

katalogi braznowe niby ok ale to ciagle malo wiarygodne dla kinetow. bardziej do rzeczy wydaje sie byc proces budowania wizerunku, inwestowanie w pracowników czy alternatywne formy reklamy (spolecznosciowka, marketing szeptany itp)- a przynajmniej takie mam wrażenie po ostatnich szkoleniach;) a w temacie: premium-consulting.pl/ - ktoś kojarzy ta agencje, sa warci zainteresowania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2012, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to wyjście do portali społecznościowych to podstawa. Oczywiście konieczny jest dobry PR. Najlepszym wyjściem byłoby stworzenie kampanii reklamowej i podnajęcie do tego celu jakiejś firmy cos typu www.rcomp.pl, albo w ogóle skorzystanie z czegoś w rodzaju koła ratunkowego i porady w doświadczonej firmie

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2013, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

@ Kefirka

Też uważam, że obecnie budowanie relacji ze społecznością, głównie tą zainteresowaną usługami/produktami firmy, to podstawa pozytywnego wizerunku firmy. Szczególnie ważne jest to właśnie w Internecie, który stał się podstawowym źródłem szukania informacji o firmie. Dlatego powinny one same dbać o ten wizerunek i udzielać się na portalach społecznościowych. Fajne możliwości daje serwis https://sprinet.pl/, poprzez który zarejestrowani tam użytkownicy mogą doradzać i dzielić się swoimi pomysłami na temat dalszego rozwoju firmy. Jest to dość ciekawe rozwiązanie, które bardzo skutecznie kreuje wizerunek firmy jako tej otwartej na ludzi i liczącej się z ich opinią.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2014, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień Dobry!

Chcielibyśmy zaprosić wszystkie firmy budowlane do współpracy z naszą firmą "Swiat Reklamy". Działamy na rynku od 8 godzin, dlatego mamy doświadczenie w marketingu. Zajmujemy się produkcją i kolportażem ulotek. Poza tym wydajemy specjalną gazetkę www.rabatybudowlane.pl , gdzie zamieszczamy kupony rabatowe na uslugi firm, z ktorymi podpisalismy umowę. Gazetki te trafiają na place budów, do składów budowlanych, czy bezpośrednio do skrzynek potencjalnych klientów. Działamy również w Internecie, gdzie promujemy sklepy na różnych portalach społecznościowych i forach. Więcej informacji znajdą Państwo pod numerem teleonu: 506 456 137

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >