Jak udekorować ścianę? Pomysły na modne aranżacje ścian

« Powrót do artykułu: Jak udekorować ścianę? Pomysły na... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

5 stycznia 2017, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na to aby udekorować i wykończyć ścianę panelami 3D? Można wybrać dowolny wzór i kolorystykę, a ich dodatkowym plusem jest rozsądna cena. Zresztą szeroki wybór znajdziecie na www.Zddesign.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 stycznia 2017, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy lubi coś innego dla ceniących nowoczesność, to miejsce będzie idealne http://www.strefaulubiona.pl/the-zoo-c-263_21 6.html . Znajdziecie tu mnóstwo cudownych dodatków, które rewelacyjnie dopełnią całość.

Ten post był edytowany przez kewlar dnia: 6 stycznia 2017, 22:43
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2017, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Można dać jakiś fajny tynk, np. Magnat Style Beton. Teraz wszyscy mają albo kamień dekoracyjny albo gładź gipsową. Nie twierdzę, że to ładnie nie wygląda, ale efekt betonu jest naprawdę super.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2017, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Na polskim rynku dostępne są farby strukturalne, niektóre z nich do złudzenia przypominają
tynki japońskie np. Grassi Magnat Style:
http://magnatstyle.pl/magnat-style/

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 07:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o dekorację ściany, to pomysłów masz bardzo wiele, łącznie z panelami 3D oraz betonem architektonicznym czy fototapetą- głównym wyznacznikiem tego co chcesz zrobić jest Twój gust i budżet.

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele 3D są teraz bardzo modne. W niektórych aranżacjach wygląda to naprawdę niesamowicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2017, 06:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło już trochę czasu a powyżej dostałeś już bardzo dużo fajnych i ciekawych propozycji odnośnie tego w jaki sposób zaaranżować ścianę, więc może napiszesz na co ostatecznie się zdecydowałeś? Daj koniecznie znać na forum :)

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto wspomniec o deskach dekoracyjnych tabulo. Tez sa fajna opcja na aranzacje wnetrz. Moj szwager sciane za telewizorem wylozyl taka deska i to bardzo oryginalnie wyglada.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2017, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio modnym rozwiązaniem w kwestii dekoracji, aranżacji ścian jest beton architektoniczny, co o nim sądzicie? Pytam dlatego iż prezentuje się naprawdę ciekawie i do tego dochodzi plus za rozsądną cenę.

www.Gree.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2018, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy ścianę trzeba w ogóle jakoś specjalnie dekorować? to już odpowiednie dopasowanie kolorów nie wystarcza? nie wiem, może to kwestia tego że jestem facetem ale moje mieszkanie wymalowałem matowymi farbami dulux easy care i nie mam nic ponadto na ścianach . no chyba że meble ;) ale żadnych dekoracji

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szafka RTV imitująca kominek Liczba postów: 12 Grupa: Wnętrza A jeśli rozglądasz się za ciekawymi wariantami szafek RTV w modnym wydaniu to możecie też zajrzeć na https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie -1531.html gdzie zn...
  • Kołki rozporowe - czyli jak bezpiecznie wieszać? Liczba postów: 19 Grupa: Wnętrza Warto mieć w tym celu odpowiednie narzędzia oraz rzecz jasna same kołki także powinny być wysokiej jakości wykonania, od tego zacznijmy.
  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >