Jak urządzić dziecięcą sypialnie?

« Powrót do artykułu: Jak urządzić dziecięcą sypialnię? | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

2 grudnia 2011, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz to dzieciaki mają pole do popisu jeśli chodzi o aranżacje ich pokoi ale dobrze niech korzystają z tego ile się da oczywiście na tyle na ile środki pozwalają

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2011, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakoś nie można otworzyć tego linku więc Ci nie powiem czy ona oby jest taka piękna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2011, 19:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu się z problemami linki załącza. Najprościej w tą realizację, wejść na stronę decoroom.eu w zakładkę realizacje.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2011, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajne te realizacje, na prawdę. Jestem pełna podziwu i zawsze zaskakują mnie tacy ludzie którzy mają takie pomysły, spojrzą na wnętrze i od razu wiedzą jak należy urządzić

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2011, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

No i oczywiście zazdroszczę takim ludziom którzy tak mają urządzone mieszkania :) może kiedyś tez się dorobię takiego :) Ta realizacja z Pruszkowa jest cudowna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2011, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik NoNameUser napisał: No i oczywiście zazdroszczę takim ludziom którzy tak mają urządzone mieszkania :) może kiedyś tez się dorobię
takiego :) Ta realizacja z Pruszkowa jest cudowna


Zgadzam się to też moja ulubiona. Bardzo ciekawe połączenie salonu z kuchnią i mnóstwo świetnych dodatków.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2012, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ta firma decoroom daje gwarancje na swoje prace, jakie mają ceny, miał ktoś bezpośrednią styczność z ich projektantami?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2012, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dają 12 miesięczną gwarancję. Bardzo dobre, oryginalne projekty, ceny rynkowe, wykonanie ok 6 tygodni. Generalnie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2012, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie odebrałam lokal od Decoroom. Prace trwały 7 tygodnie. Koszt całości 780zł / 1m2 za pomieszane pakiet Silver i Gold. Jakośc? Drobne poprawki malarskie usunięte w dwa dni. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2012, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Można gdzieś fotki z Towjej realizacji zobaczyć, jesteś zadowolona ogólnie ze współpracy?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 394

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >