Jak urządzić jadalnię?

« Powrót do artykułu: Jak urządzić jadalnię? | « Powrót do grupy: Wnętrza

3 lutego 2017, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przygotowałam jadalnię dość wyjątkowo, bo po prostu mam dobudowany do domu ogród zimowy i jest całoroczny - tam urządziłam pokój dzienny z jadalnią. Mamy dobre ogrzewanie zimą, a szyby są z powłoką przeciw nagrzewaniu się pomieszczenia, więc latem jest przyjemnie, jak się zapuści żaluzje na dach to nawet nie czuć, że jest upał. Oczywiście od południa tak by było, ale ogród jest na wschód.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2017, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że podczas aranżacji jadalni kluczową kwestią będzie kolorystyka ścian jak i podłogi- warto zadbać o to aby ten dobór był odpowiedni, podobnie jak zestaw stołu plus krzeseł, który też odgrywa w jadalni bardzo istotną rolę.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2018, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam sporych rozmiarów jadalnie, ostatnio podczas remontu mąż wpadł na pomysł zakupu stołu bilardowego, słyszałam kiedyś, że można kupić stół bilardowy, który można przekształcić w zwykły stół. Znalazłam stronę stoly-bilardowe.pl, w ich ofercie są stoły do bilarda i nakładki, dzięki którym można zmienić taki stół w zwykły oraz np do tenisa stołowego, bardzo fajne rozwiązanie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2018, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto pomyśleć o większym, rozkładanym stole powiedzmy na 12 osób, plus do tego zestaw krzeseł w fajnej, ciekawej kolorystyce. Te meble są absolutną podstawą urządzania każdej jadalni.


KM-meble.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2018, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram swojego poprzednika ! Masz naprawdę sporo racji !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 323

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >