Jak urządzić łazienkę w ponadczasowym stylu?

« Powrót do artykułu: Jak urządzić łazienkę w ponadczasowym... | « Powrót do grupy: Wnętrza

5 stycznia 2019, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy aranżacji łazienki warto kupować coś z lepszej półki. Zwróci się to nam w komforcie użytkowania, no i ładniej w domu będzie. Polecam produkty polskiej firmy Massi (wanny, umywalki, prysznice itd). Świetnie się prezentują, łatwo je montować i czyścić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2019, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama zaprojektowałam łazienkę dobrałam odpowiedni kolor płytek i sprzęty. Szare, białe i fioletowe kolory nieźle się prezentują. Łazienka mała nie jest to i wanna weszła i prysznic. A na wc jeszcze zamontowałam deskę myjącą uspa. Miało być nowocześnie i jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2019, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja urządziłam swoją łazienkę tanio i stylowo kupując rzeczy na homedome.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2019, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Armatura łazienkowa też jest ważna. Jednak wiadomo, że tego typu produktów jest na rynku masa. Dlatego nic dziwnego, że trudno się zdecydować na konkretne. Ja postanowiłam, że najpierw zrobię rozeznanie w sieci i przykładowo zapoznam się z artykułami tego typu http://www.poradniki.zgora.pl/co-warto-wiedzi ec-o-armaturze-lazienkowej/. Teraz o wiele łatwiej mi podjąć decyzję i wiem co warto kupić...

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2019, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszelkie wyposażenie do nowoczesnej łazienki takie jak: podajniki papieru i ręczników, suszarki do rąk, dozowniki do mydła w płynie, czy filtry wody można zakupić w sklepie https://primalazienka.pl w korzystnych cenach i wysokiej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2019, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj sprawa jest dosyć prosta, ponieważ wystarczy wybrać ciekawy i ładny szablon oraz kolorystykę płytek, to ponadczasowe rozwiązanie które sprawdzi się przez lata :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >