Jak urządzić salon? Proszę o pomoc.

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 listopada 2008, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałbym zmienić wygląd swojego salonu. Nie mam żadnego pomysłu. Wiec zadaję wam pytanie. Niech to będzie mini konkurs. Wysyłajcie wasze propozycje aranżacji salonu(mile widziane zdjęcia). Najlepsza propozycja(jeśli będzie mi odpowiadała i ją zastosuję) będzie nagrodzona. Pomysłowadca będzie zaproszony na dobry obiadek właśnie w tym salonie:-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2009, 18:08

Zgadzam sie: good 0 bad

jak chcesz sam urządzić salon, to pochodź po stronkach z projektami, zdjęciami i wizualizacjami i wyrób sobie opinię ;)
tu na przykład masz stronkę http://www.domoklik.pl/inspirujace-wnetrza z licznymi inspiracjami, może Ci to coś pomoże :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2010, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od upodobania. Jeżeli lubisz nowoczesne wnętrza, to znajdziesz w sieci mnóstwo aranżacji, które będą Ci odpowiadały. Bardziej tradycyjne, stylowe czy antyczne tez się znajdą, ale pewnie w mniejszych ilościach. Szkoda, że nie ma planu, można by było coś doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2010, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

A może jakieś zdjęcia? wymiary i układ pokoju? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2010, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik BeatBoxer8 napisał: Chciałbym zmienić wygląd swojego salonu. Nie mam żadnego pomysłu. Wiec zadaję wam pytanie. Niech to będzie mini konkurs. Wysyłajcie wasze propozycje aranżacji salonu(mile widziane zdjęcia). Najlepsza propozycja(jeśli będzie mi odpowiadała i ją zastosuję) będzie nagrodzona. Pomysłowadca będzie zaproszony na dobry obiadek właśnie w tym salonie:-)

Nie wiem jaki styl preferujesz, nowoczesny czy stylowy? ale mi strasznie podobaja się wyposażenie wnętrz w starym stylu np. komoda typu http://artdecor24.pl/wysoka-komoda-szyfoniera -w-stylu-shabby-chic

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2010, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A może przydałaby ci się porada specjalisty. Jak nie masz pomysłu, a chcesz coś fajnego wymyślić, to spokojnie można by się było na takie usługi pokusić. Z tego co wiem, to n-design.pl ma bardzo dobrych projektantów, znają się na rzeczy, są na bieżąco z trendami. Można mieć pewność, że coś fajnego wymyślą. Zresztą na stronie mają aranżacje, więc można sobie zerknąć i ocenić.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2010, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Wątek co prawda nowy nie jest, ale widziałam w weekend salon przyjaciółki już po remoncie i jestem pod jego wielkim wrażeniem. Na ścianach miała jeden z systemów zdobień magnata. Nie zdawałam sobie sprawy, że tak fajnie będzie wyglądał po remoncie. A tu proszę taka niespodzianka.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2010, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

fajna ta komoda, a na stronie sklepu widziałam że mają całą kolekcję takich mebli -można fajnie urządzić cały salonik

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2010, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie też się wydaje, że wszystko zależy od tego, co chcesz mieć w tym swoim pokoju, czy zależy ci na tym, żeby wnętrze było nowoczesne, czy może bardziej klasyczne, ale wiesz myślę, że jak już się zastanowisz nad tym, co chcesz mieć w pokoju, to możesz poszukać inspiracji w sieci, jak sobie urządzić mieszkanko np możesz zajrzeć tutaj www.facebook.com/MyinPL moim zdaniem pomysły, które można tam znaleźć są naprawdę super;)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2010, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Salon to chyba jedno z najważniejszych miejsc w domu, bo i reprezentatywne i najbardziej używane "na co dzień", więc powinien być wyjątkowy. Na stronie z wirtualnymi wizytami można znaleźć różne aranżacje, a wybierając najlepszą przekonać się jak różnie ludzie wybierają: http://xrl.us/SalonKonfrontacja prawie każdy ma inną wizję swojego salonu - jedne trafione inne zdecydowanie mniej... ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 353

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >