Jak uzyskać pozwolenie na budowę domu

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

15 grudnia 2008, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!

A czy te wszystkie formalności tez państwo załatwiacie w ramach swojej oferty?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2009, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno weszła w zycie nowelizacja ustawy prawo budowlane znoszaca obowiazek ubiegania sie o pozwolenie na budowe. Teraz wystarczy tylko zglosić budowę w starostwie i po 30 dniach mozna zaczać budować. Co sie zmieniło, dobrze jest opisane na: http://budujemy-sie.pl/?p=194 , duzo wartych uwagi faktów - generalnie jest łatwiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2009, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za info, ale i tak większość dokumentów muszę dostarczyć do starostwa, a z tego co wyczytałam to zanim ta ustawa sie uprawomocni musi minąć chyba pół roku(niech ktoś mnie poprawi jesli się mylę:). Dobrze, że bedzie łatwiej, ale może ktoś już teraz chciałby umilic mi życie i załatwić za mnie papierkową robotę:> chętnych proszę o kontakt:)

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2011, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestesmy firma z duzym doswiadczeniem na rynku nieruchomosci,
zajmujemy sie zalatwianiem wszelkich formalnosci zwiazaniych
z pozwoleniami budowlanymi jak i oddaniem obiektow do uzytkowania.
Nasza oferta dotyczy Warszawy i okolic
Kontakt:
dom@pozwolenia-budowlane.com
Www.pozwolenia-budowlane. com

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2012, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Jeżeli nie chcesz tracić czasu i nerwów podczas załatwiania pozwolenia na budowę bądź zgody na użytkowanie zatrudnij fachowca, który się tym zajmie. Zapraszam na stronę www.pnb.waw.pl (Warszawa i okolice).

Szybko i tanio.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2012, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zajmujemy się uzyskiwaniem pozwoleń na budowę na terenach przyszłej strefy kopalni odkrywkowej.
Uzyskiwanie pozwoleń na budowę dotyczą wszystkich obiektów w branży architektoniczno-budowlanej:
- indywidualne oraz typowe projekty domów jednorodzinnych
- indywidualne oraz typowe projekty budynków usługowych
- obiekty architektoniczne takie jak: garaż, przybudówka, budynki gospodarcze itp.
- projektowanie dróg, chodników, dojść do posesji itp.
- projektowanie zjazdów na posesje
- projektowanie tymczasowej i docelowej organizacji ruchu

Wykonujemy adaptacje gotowych projektów domów jednorodzinnych garaży itp.
Ponadto na życzenie klienta wykonujemy zmiany w projektach jak i indywidualne projekty budowlane.

W zakres adaptacji wchodzą:
- wykonanie mapy do celów projektowych
- wykonanie projektów przyłączy ( wod-kan, gaz, CO, energia, telefon)
- wykonanie projektu zjazdu (jeśli jest wymagane)
- uzyskanie wszelkich potrzebnych uzgodnień, decyzji i pozwoleń
- uzyskanie pozwolenia na budowę domu
- projekty organizacji ruchu
- operat i decyzja wodnoprawna
- projekty przebudowy i budowy obiektów kubaturowych

Działamy na terenie gmin:
Lubin, Legnica, Polkowice, Głogów, Wołów, Wrocław, Lubań, Lwówek Śląski i wszystkich okolicznych miejscowości.

Ponadto wykonujemy projekty w branży:
- ARCHITEKTONICZNEJ
- KONSTRUKCYJNEJ
- SANITARNEJ
- ELEKTRYCZNEJ
- DROGOWEJ

tel. 889-176-329
zespol-projektowy@wp.pl
ZAPRASZAMY

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2012, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupno działki - gruntu pod inwestycję
Przygotowanie pełno branżowej dokumentacji projektowej, uzyskanie niezbędnych opinii, decyzji, pozwoleń, warunków: Energetyka, Wodociągi, Drogi, ZUDP, wyłącznie z produkcji rolnej gruntu


WARUNKI ZABUDOWY,

PROJEKTY DOMÓW,

ADAPTACJE,

POZWOLENIA NA BUDOWĘ,

KREDYT HIPOTECZNY,


Ekipy budowlane - wykonawcy od A do Z
Budowa i nadzór
Architektura wnętrz
Odbiór inwestycji




PROFESJONALNE DORADZTWO,


KOMPLEKSOWA USŁUGA POD JEDNYM NUMEREM TELEFONU.

+48 12 390 49 00
+48 501 710 297
ul. Rynek Podgórski 9,
30-518 Kraków
pozwolenianabudowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2013, 00:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swój dom budowałem już jakiś czas temu i wszystkie pozwolenia itp. załatwiał za mnie wykonawca, który zajmował się budową mojego domu - firma Alians z Kartuz, którą serdecznie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2013, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcecie się dowiedzieć co robić w przed kupnem działki wejdźcie na [www.mgprojekt.com.pl/blog/zakup-dzialki/#axzz2lvqFuaOZ]www. mgprojekt.com.pl/blog/zakup-dzialki/#axzz2lvqFuaOZ] . To bardzo fajny artykuł, który pomógł mi jak sam miałem podjąć decyzję o działce.

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 27 lutego 2015, 10:55
Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2014, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Pożyteczne informacje na ten temat znajdziecie także we wpisie dotyczącym budowy domu jednorodzinnego [http://www.mgprojekt.com.pl/blog/budowa-domu-jednorodzinneg o-czesc-1#axzz3MesHrKzI] :)

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 27 lutego 2015, 11:00
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • badania geotechniczne Liczba postów: 23 Grupa: Zanim wybud... Odwierty do projektu robi się w miejscach gdzie będzie stał dom, garaż i droga dojazdowa, chyba że zastanawiasz się jaki rodzaj fundamentów zanim przejdziesz do...
  • reklama na granicy Liczba postów: 34 Grupa: Zanim wybud... W kontekście rosnącej świadomości ekologicznej, butelka Dafi z logo firmy stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, które podkreśla proekologiczną postawę marki...
  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....
  • garaż blaszak Liczba postów: 39 Grupa: Zanim wybud... Jeśli interesują Cię garaże z blachy to na pewno warto zapoznać sie również z ofertą producenta Garaże Marmet. Specjalizują się również w produkcji wysokiej jak...
  • Czy obie części bliźniaka muszą być identyczne? Liczba postów: 6 Grupa: Zanim wybud... Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy Gdańska, koniecznie odwiedź https://activa.pl/oferta/domy-blizniaki- gdansk Oferują szeroką gamę domów bliźniak...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >