Jak wam szło zakładanie firmy? Mieliście jakąś pomoc z UE?

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

13 kwietnia 2016, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak wam szło zakładanie firmy? Mieliście jakąś pomoc z UE?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2016, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie miałam, ale wtedy jak ja zakładałam firmę, to jeszcze nie byliśmy w Unii Europejskiej:) Dzisiaj widzę coraz częściej i różne programy wsparcia dla młodych przedsiębiorców (jak ten opisany tutaj: http://wiktorprzedsiebiorczy.pl/program-aktyw izacja-bezplatnym-wsparciem-dla-firm/), i ogłoszenia o dotacjach, naborach wniosków itd itd - tylko się postarać i korzystać, jeśli jest taka możliwość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2016, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystanie z dotacji, jest bardzo przydatne. Znalazłam ostatnio fają stronkę unifund.pl w której jest formularz do wstępnej analizy czyli wpisuje się tam jaką dotacje by się chciało podaje się emaila lub telefon i oni kontaktują się z nami i mówią czy mamy szanse i czy jest coś takiego. Fajnie bo w późniejszym czasie pomagają komplementować dokumenty, wypisać wnioski itp. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2016, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sam zakładałem firmę, trochę to kosztowało zachodu i nerwów, ale jest. Od razu mogę wam polecić zakup ksera i drukarki, bo te urządzenia są naprawdę potrzebne, szczególnie przy archiwizowaniu dokumentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2016, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie polecam jeszcze zakupić sobie powerbank, który sprawdza się na prawdę w wielu sytuacjach. Ja mam teraz ten komfort, że nie boję się o rozładowany telefon, w momencie wyjazdów służbowych.A jak wiadomo nie zawsze jest możlwiość naładowania go stacjonarnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2016, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem szczerze, że rozpoczynanie własnego biznesu to jest wyzwanie. człowiek nie zdaje sobie spawy ile jest formalności, dopóki nie rozpocznie tego procesu. Ja mam swoją firmę i właśnie zaczynam działalność mobilną również. W przyszłym tygodniu będzimy oklejać samochód, żeby było na nim logo i by był bardziej rozpoznawalny.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Udało mi się rzutem na taśmę złożyć wniosek o dotację i udało się, dostałem 20 tysięcy na start. Ale było to ponad 5 lat temu. Obecnie ciężko jest dostać bezzwrotną dotację, częściej oferowane są pożyczki na preferencyjnych warunkach. Ale warto próbować. Dzięki temu wsparciu mogłem sobie pozwolić na zakup najwyższej jakości sprzętu jak giętarka do rur i profili YLM http://ylm.pl/ i od tego czasu moja firma radzi sobie nieźle

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2016, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym proponował zbadać najpierw lokalny rynek. Przyda się w ustaleniu oferty. Lepiej przecież oferować produkt lub usługi jakich nikt nie proponuje zamiast robić to samo co inni. Ja robiłem raz takie badania przy pomocy firmy Lemniscate. Wykonali profesjonalne analizy przy zastosowaniu metody PAPI i CAWI. Bardzo przydatna rzecz jeżeli chcemy sprawnie wystartować z nowym biznesem.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2016, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Własna firma budowlana to duże wyzwanie. Przy tego typu biznesie ogromną uwagę trzeba zwrócić na bezpieczeństwo i higienę pracy. Początkujący przedsiębiorca musi koniecznie zapoznać się z przepisami bhp, warto więc będzie odwiedzać stronę www.portalbhp.pl. Bezpieczeństwo pracowników powinno być dla każdego pracodawcy priorytetem.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2016, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Połowa sukcesu to reklama, bo konkurencja jest duża i to niezależnie od branży. Jeżeli prowadzicie firmę budowlaną, mogę polecić http://polskiebudowlane.pl/ - można tam dodać swoją firmę do katalogu. Tak czy inaczej, strategia promocji musi być różnorodna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >