Jak widzielibyście swoją wymarzoną sypialnię?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

1 października 2017, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam tradycyjną sypialnie ..łózko drewniane + szafeczki po bokach. Swoją drogą bardzo fajne są meble kolonialne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2017, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Sypialnia to przede wszystkim wygoda i ciepło. Dobrze dobrana kolorystyka, wygodne łóżko (materac). Miejsce przede wszystkim dobre do wypoczynku.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2017, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podobają mi się dodatki dekoracyjne ze sklepu Centrum Firan w Strzyżowie, więc właśnie taka aranżacja mi się marzy, z udziałem ich pościeli, firan i zasłon: https://centrumfiran.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2017, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Wymarzona sypialnia, przynajmniej wg mnie, powinna tworzyc spojna calosc. Najlepiej wiec po prostu zakupic komplet mebli do sypialni. W sklepie ArtStyl mozna dostac wlasnie roznego rodzaju meble - drewniane, recznie wykonane i zdobione, a takze cale komplety, np: https://artstylmeble.pl/product-pol-3470-Eksk luzywna-sypialnia-Boticelli.html. Taki komplet to moje marzenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2017, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że tradycyjny styl połączony z pastelowymi kolorami to dobra aranżacja sypialni. Nie podobają mi się krzykliwe kolory, które niektórzy aplikują w swoich sypialniach, uważam że jest to zbyt wyzywające! Pozdrawiam dentysta w Wałbrzychu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2017, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no, wiadomo, krzykliwe kolory do sypialni w ogóle nie pasują.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Może nie tyle krzykliwe kolory ile w szczególności mocne i ostre kolory, te odpadają. Proponuję coś łagodnego co ukoi masz wzrok i pozwoli odpocząć przynajmniej w sferze psychicznej.


www.Unistyl24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2017, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że w sypialni powinny być pastelowe kolory w każdym razie spokojne, które własnie pozwolą na ten odpoczynek. U nasz szukują się zmiany co prawda niewielkie ale jednak. Konkretnie zamierzamy wymienić łóżko, dokupić szafę i trochę zmienimy własnie tą kolorystykę. Te kolory to będą biel i odcienie szarość przełamane ożywczymi dodatkami. Łóżko już udało mi się znaleźć na mebluj dom. Proste, tapicerowane w sumie to nic szczególnego, no ale właśnie ta prostota tego alce na tycch drewnianych nóżkach to jest całe piękno. A tak nawiasem mówiąc to mają sporo różnych nowości, możecie zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2017, 05:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama kolorystyka ścian w sypialni to jedno,a przecież liczy się też kolor i jakość mebli oraz wygodne, szerokie łóżko. Tutaj polecam zerknąć na nasze kolekcje www.GDMmeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2017, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że kolory, meble i wszelkie dodatki muszą tworzyć spójną całość, ale wygodne łózko to fakt podstawa. Nasze kupiliśmu kilka miesięcy temu we flori meble i to był doskonały wybór i to pod każdym względem. Eleganckie, porządne no i własnie bardzo wygodne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też