Jak wybrać podłogę

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸

8 grudnia 2011, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Aha no i o wiele lepiej ten pokój by wyglądał z drewniana podłoga nie byłby taki surowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2011, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale materiał na zasłonkach jest identyczny jak materiał na ścianie więc bardzo prawdopodobne że jest to materiał. Podłoga zdecydowanie drewniana w jakimś ciepłym odcieniu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2011, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze że chodź jedna osoba się ze mną zgadza :). Podłoga w ciepłym jasnym odcieniu. To będzie to.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2011, 02:14

Zgadzam sie: good 0 bad

pinki też obstawiam, że to nie materiał, a tapeta i zgadzam się, że z ciepłym drewnem wyglądałbym o wiele lepiej. Np. dąb, brzoza albo bambus!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2011, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie. Teraz tylko problem jakiej marki kupić podłogę:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2011, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

każdy ma jakieś preferencje. Ty na pewno też:)
Każda lepsza firma posiada linię podłóg, w których się specjalizuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2011, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak. Np classen czy kronoplus:) Teraz też weszła na rynek nowa marka paneli podłogowych vox.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2011, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

jest wiele firm specjalizujących się w jednym gatunku, np. Kopp w podłodze bambusowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2012, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

tak?!, nie znałam wcześniej tej marki

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2012, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj to bardzo stara firma i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że bardzo solidna, godna polecenia, podłogę mam już 3 lata i wygląda jak zaraz po założeniu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jak zamontować podłogę drewnianą? Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... My korzystaliśmy z usług firmy http://profestparkiet.pl/kontakt/ z Redy. Firma rozprawiła się w klika dni z moim mieszkaniem i moim zdaniem podłoga wyszła ekst...
  • Podłogi lite dębowe Liczba postów: 5 Grupa: Robimy stro... Ja mam panele, ale bardzo żałuję, że nie zainwestowałem w prawdziwe drewno :(
  • Podłoga drewniana Liczba postów: 15 Grupa: Robimy stro... Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę sklepu, z którego oferty sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli chodzi o mnie, to wszystkie panele i listwy podłogowe,...
  • Jaka podłoga do kuchni? Liczba postów: 234 Grupa: Robimy stro... Ja w swoim domu i również w kuchni postawiłam na podłogę z mikrocementu. Mój wybór w dużej mierze był podyktowany rozsądkiem ponieważ przy dzieciach chciałam że...
  • Panele Liczba postów: 126 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >