Jak wykonać renowację wanny?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 grudnia 2008, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak wykonać renowację wanny żeliwnej?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2008, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

sa farby w sprayu do renowacji wanien i brodzikow ( w wiekszosci sklepow budowlanych) ... usun rdze i inne brudy, zmatuj powierzchnie papierem sciernym drobnoziarnistym, odtlusc powierzchnie i psiik

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2009, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnawianie i naprawa wanien w domu u klienta Śląsk tel. 506-759-358.

Renowacja przeprowadzana jest w domu u klienta, trwa 3 godziny, schnie i utwardza się przez 5 dni (tzn. przez 5 dni nie wolno nalewać do wanny wody ).
Odnawiamy wanny metodą kanadyjską z 10-cioletnią praktyką.
Po renowacji wanna jest biała z połyskiem lub w kolorze na życzenie klienta.
Podczas renowacji nic się nie brudzi, nie kurzy, wszystko jest robione w czystości, chemicznie. Udzielamy gwarancji na 12 miesięcy.

Zakład Renowacji Powłok Emaliowanych Sosnowiec.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2010, 23:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo lepszym rozwiązaniem od malowania wanny jest zamontowanie wanny- wkładu akrylowego do starej wanny! Przekonałem się o tym po dwukrotnym malowaniu wanny. Zyskujemy ciepłą i gładką powierzchnie, którą łatwo umyć. Po malowani często farba odchodzi a powierzchnia jest szorstka i w dodatku przez parę dni nie można korzystać z wanny. Wkład wanna w wannie gwarantuje wysoką jakość odnowy wanny i już po 10 godzinach można korzystać z nowej wanny a cały "remont" trwa dwie-trzy godziny:D Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2011, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki kolor ma wanna żeliwna? Brązowy czy biały? Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku są specjalne preparaty do czyszczenia oraz renowacji. Z tym nie będzie żądnego problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2011, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik miły napisał:
Dużo lepszym rozwiązaniem od malowania wanny jest zamontowanie
wanny- wkładu akrylowego do starej wanny!


Ja jednak byłbym za emaliowaniem wanny. Jeżeli zostaną użyte do tego profesjonalne środki (emalia, szpachla itp.) Wanna będzie służyć przez następnych kilkadziesiąt lat. Zresztą jeżeli nie ma potrzeby malowania całej wanny to można kupić tylko niewielkie zestawy do renowacji co pozwoli zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Może moje zdanie jest podyktowane tym, że po prostu nie lubię wanien akrylowych. Wanna akrylowa trzeszczy i mam wrażenie jakby miała zaraz się rozpaść.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2011, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Niezależnie od koloru,zawsze najlepiej jest emaliować całą wannę. Na początku zapach będzie nie do zniesienia,ale z czasem zniknie,a wanna będzie odświeżona.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2011, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się ,że przy obecnym wyborze produktów na rynku istnieje możliwość kupienia nowej wanny w niemal identycznych rozmiarach co stara.Renowacja to długotrwały zabieg i nie koniecznie "pachnący".

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2011, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie stając przed takim dylematem, warto jest zastanowić się nad tym czy opłaca się odnawiać starą wannę czy może lepiej kupić nową.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2011, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór jest tak szeroki ,że ja nie zastanawiała bym się zbyt długo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 302

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >