Jak wykończyć dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

5 czerwca 2011, 18:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Mam dach naczółkowy. Kładąc na na szczytach tego dachu wiatrołapy, powinny być on na blasze, czy po nią?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2011, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, chciałem wiedzieć czy jeśli chce zrobić takie ozdobne cokołu na dachu musze kupić jakieś specjalne blachodachówki??? No oczywiście, planuje wlaśnie wyłożyć dach stalą:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2011, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

gięcie blach toruń, obróbki toruń

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2018, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

W zakresie materiałów do wykonania pokrycia dachowego polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas nie tylko jeżeli chodzi o dachówkę, ale również m.in blachodachówkę, membrany, izolacje, taśmy uszczelniające itd. Mają wszystko do stworzenia porządnego dachu z jednej fachowej ręki.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2018, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykończając dach powinieneś pamiętać o obróbce komina! Najlepiej zrobić to taśmą kalenicową-tak słyszałem. Nie jestem specjalistą ale sprawdź szczegóły,ponieważ to ważny aspekt

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2018, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,a le taśmy uszczelniające też znajdziesz u Braas m.in Wakaflex 2 z tego co pamiętam aż 15 bądź 20 letnią gwarancją :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2018, 23:21

Zgadzam sie: good 0 bad

My self-controlled project:
http://letitia.go.telrock.net

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2018, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście wolałem zaufać fachowcom dlatego przy wykonywaniu pokrycia dachowego postawiłem na ekipę certyfikowanych dekarzy Braas wraz ze wszystkimi ich akcesoriami oraz dachówką Rubin 13V co też pozwoliło mi uzyskać dodatkową 15 letnią gwarancję systemową która obejmuje cały dach.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2019, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie np. łupek jest za drogi, dlatego postanowiliśmy postawić na dachówkę betonowa w domu naszych rodziców i wybraliśmy dla nich model Bałtycka wykonana w technologii trójwarstowej Cisar i pokryty dodatkowo podwójną powłoką akrylową Lumino. Jest też barwiona w masie wiec nie ma obaw o utratę koloru z powierzchnią zewnętrzną.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2019, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

tutaj https://farbyspecjalistyczne.pl/kategoria-produktu/dachy/ znajdziesz wszystko potrzebne przy remoncie dachu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >