Jak wykończyć dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

25 stycznia 2019, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku dachu dość istotna jest sama izolacja, nad którą radziłbym się dokładnie zastanowi. W razie problemu z wyborem odpowiedniego materiału odsyłam na https://www.steelprofil.eu/budownictwo-i-stal /materialy_izolacyjne_w_budownictwie/. Sam posiłkowałem się tego rodzaju stronami informacyjnymi i sporo mi to dało. ;)

Ten post był edytowany przez Sławek dnia: 25 stycznia 2019, 09:50
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2019, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że blachodachówka jest jak najbardziej fajna opcją na dach, jeżeli szukasz porządnego pokrycia to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zajrzał do Braas gdzie znajdziesz m.in piękną płaską blachodachówkę Quadro bądź Decra które dostępne są również w 4 opcjach kolorystycznych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2019, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

W swoim domu lepiej mieć pewny dach na lata wykonany np. z dachówki ceramicznej o profilu płaskim czyli m.in Turmalin bądź betonowy model Teviva Cisar. Dwa wręcz idealne rozwiązania na lata, które nie porastają dzięki zastosowanej powłoce glazurowanej, angobie bądź podwójnej powłoce akrylowej Lumino.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2020, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając pokryć dachowych to jestem zdecydowanym za dachówką i ze se swojej strony polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas w zakresie modeli cementowych wykonanych w technologii trójwarstwowej CISAR i dodatkowo zabezpieczone podwójną powłoka akrylową Lumino.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2020, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W pierwszej kolejności trzeba rozejrzeć się za porządnymi materiałami wykończeniowymi do dachu. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to polecam wam zgłosić się do firmy http://www.serwisdach.com.pl/ Oni sprzedają porządne materiały budowlane do dachów w całkiem niezłych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2020, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast w zakresie wykonanie izolacji to w przypadku Braas można znaleźć zarówno rozwiązania pod dachówkę jak i blachodachówkę. Oczywiście także pozostałem elementy do wykonania pewnego dachu z jednego źródła, w tym również specjalnych rozwiązań hydroizolacyjnych typu Papy w Technologii Szybki Syntan® SBS który składa się z długowiecznych syntetyków. Papy produkowane w tej Technologii zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację pokrycia dachu przez dziesięciolecia.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2020, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogółem uważam, iż budowę dachu należy powierzyć grupie zaufanych specjalistów. Za realizację i budowę naszego odpowiadali www.expresdach.pl a wyszło im to wprost kapitalnie. Dach prezentuje się doskonale i jest wykonany zgodnie z planem.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2020, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgłosić się do fachowców którzy takie prace wykonają. jak mam konkretnie doradzać to http://dachserwis.com/ z Lublina. Pewniak, mają ogromne doświadczenie i w zespole samych profesjonalistów. Jak to moja żona mówi, robota pali się im w rękach. Działają szybko ale i bardzo dokładnie. Doradzają w wyborze materiałów, podejmują się prac dekarskich również.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2020, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Z czego robicie podbitkę dachową ? Zastanawiałam się długo jaką wybrać.. na ta chwile na tapecie podbitkę z płyty MPB - bardzo nowocześnie wygląda i fajnie się prezentuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2020, 07:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie Braas jeśli chodzi o dach! Przede wszystkim ich produkty są objęte 30 letnią gwarancją, do tego zabezpieczone przed porastaniem i zabrudzeniami podwójną powłoką akrylową Lumino i dostępne w najmodniejszych kolorach. Pozdrawiam serdecznie!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >