Jak wykończyć metalowe ościeżnice?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 grudnia 2008, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam mały problemik. Mam nowiusie metalowe ościeżnice. I teraz pytanko. Co z tym zrobić? Co zrobić żeby to wyglądało to ładnie? Mówię z góry że malowanie odpada.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2008, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

:lol: powiadasz malowanie odpada :lol: moze chromowanie :lol: :lol: :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2008, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

trzeba bylo kupic oscieznice drewniane nie byloby problemu

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2012, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Artykuły metalowe bardzo dobrej jakości znajdziecie na dq-pp.pl Osobiście zamawiałem liny stalowe i jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2012, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie wszedłem na tą stronę z ciekawości. Jestem zdumiony ilością prezentowanego tutaj asortymentu. Moim zdaniem będzie to jeden z najlepszych sklepów metalowych w branży. Nie ma sie co oszukiwać ale wszyscy mają dość podróbek chińskich...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2012, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Asortyment zacny, ceny również niezłe. Moim zdaniem warto się dłużej zatrzymać przy tym sklepie. Popatrzę co i jak.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2012, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy sklep.
Warto zapisać.
Przynajmniej dla ilości asortymentu i cen.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2019, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy oddać je do lakierni proszkowej. Oni zajmą się ich zabezpieczeniem i pomalowaniem. Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy to polecam wam www.vi-kolor.pl Na tej firmie można w pełni polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2019, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A zastanawiałeś się nad malowaniem proszkowym? Dzięki takiemu rozwiązaniu powłoka będzie wyjątkowo gładka i trwała. Ja korzystałem w tym zakresie z usług firmy www.lakierujemyproszkowo.pl . Gwarantują terminowe i profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2019, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

miv free blackjack vegas world

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >