Jak wyremontować łazienkę małym kosztem?

« Powrót do artykułu: Jak wyremontować łazienkę małym kosztem? | « Powrót do grupy: Wnętrza

16 lipca 2013, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry link - http://e-inclusive.pl/ Generalnie radzę całego wyposażenia szukać przez internet. W takim układzie w zasadzie wszystko możecie znaleźć sporo taniej, nawet o połowę taniej. Najgorszym pomysłem jest pochopne kupowanie...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jak zabezpieczyć drogocenne przedmioty w domu? Liczba postów: 6 Grupa: Wnętrza Spokojnie można pomyśleć o sejfie, a nawet takiej domowej kasie pancernej. To dobre rozwiązanie, które zabezpieczy domowe skarby przed złodziejami. Tu macie wła...
  • Blat kuchenny o nowoczesnej strukturze Liczba postów: 20 Grupa: Wnętrza Zainteresuj się też blatem kamiennym. Moim zdaniem jest o wiele ładniejszy od drewnianego. Posiadam taki blat od firmy www.kamieniarzguzik.pl od ponad 2 lat i n...
  • Sprzątanie na miarę XXIw. Liczba postów: 21 Grupa: Wnętrza Moja żona zdecydowała że zaczniemy żyć bardziej ekologicznie i zdrowo. Dlatego do sprzątania w naszym domu używamy eko środków czystości. Zakupuje je w sklepie....
  • Jakie meble kuchenne wybrać do kuchni? Liczba postów: 52 Grupa: Wnętrza Do kuchni to najlepiej na wymiar zrobić aby fajnie pasowały, polecam tutaj http://owszystkim.net.pl/ artykuł o meblach kuchennych sporo fajnych informacji o któ...
  • Jaka lampa na biurko dziecka? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Też jestem za tym żeby na biurku dziecka światło było jasne i takie ktore nie męczy oczu, dlatego stawiam również na led ,nawet mam ulubiony sklep z takimi gadż...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17714 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >