Jak wyremontować łazienkę małym kosztem?

« Powrót do artykułu: Jak wyremontować łazienkę małym kosztem? | « Powrót do grupy: Wnętrza

16 lipca 2013, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry link - http://e-inclusive.pl/ Generalnie radzę całego wyposażenia szukać przez internet. W takim układzie w zasadzie wszystko możecie znaleźć sporo taniej, nawet o połowę taniej. Najgorszym pomysłem jest pochopne kupowanie...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Egzotyczne lampy do naszego salonu Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza Mi osobiście lampy prezentowane powyżej się nie podobają. Wybrał bym lampy w stylu klasycznym wykonane z mosiądzu lub mosiądzowane (tańsze). Niektóre ciekawie ł...
  • Jaki wybrać kominek do domu? Kącik porad Liczba postów: 14 Grupa: Wnętrza najlepiej pojechać do firmy która specjalizuje się w sprzedaży kominków i tam pracownicy doradza który kominek będzie pasował do danego typu wnętrza, domu. Ja s...
  • Jak wybrać i zaaranżować stylowy kominek? Liczba postów: 5 Grupa: Wnętrza duży wybór pięknych i nowoczesnych kominków ma firma http://www.wilinski.pl/ z Gdańska. U nich kupicie tradycyjny kominek, wkład kominkowy, albo kominki gazowe....
  • Biała cegła - doskonałym tłem Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza Biała ma w sobie wiele uroku – ociepla wnętrze i daje duże pole do wyeksponowania innych elementów wyposażenia – mebli, obrazów czy dekoracyjnych dodatków. Jest...
  • Wnętrze lekko industrialne Liczba postów: 2 Grupa: Wnętrza Zbyt zimne wnetrze, ja bym je czymś ociepliła. Może jakiś puchaty dywan, albo przynajmniej coś na ścianach inacej

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19334 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >