Jak wyremontować łazienkę małym kosztem?

« Powrót do artykułu: Jak wyremontować łazienkę małym kosztem? | « Powrót do grupy: Wnętrza

16 lipca 2013, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry link - http://e-inclusive.pl/ Generalnie radzę całego wyposażenia szukać przez internet. W takim układzie w zasadzie wszystko możecie znaleźć sporo taniej, nawet o połowę taniej. Najgorszym pomysłem jest pochopne kupowanie...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Dodatki łazienkowe dodające elegancji wnętrzu Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza Ja mam chromowane dodatki łazienkowe od Roca, idealnie pasują do białych mebli i ceramiki.
  • Aranżacja kuchni w stylu skandynawskim Liczba postów: 2 Grupa: Wnętrza Wszystko zależy od tego jaki mamy pomysł na wnętrze, Jura to rzeczywiście ciekawa opcja, trzeba ją umiejętnie wkomponować z wnętrzem domu
  • Kto zdobędzie tytuł Dobry Wzór 2014? Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza Roca - oni co roku zdobywają przeróżne nagrody związane z designem ceramiki i elemantami wykończenia łazienek.
  • Luksusowa łazienka w domu Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza No o wszystko się trzeba zatroszczyć, jeśli chcesz mieć porządną łazienkę. Ja też jestem za żeliwami. Ale pamiętaj też o porządnych materiałach o których uważa....
  • Barwny ogród Liczba postów: 13 Grupa: Wnętrza ja wolałam sama założyć ogród. W sumie to kawałek działki ogrodzony niskim płotkiem, bo wszędzie mamy posianą trawę, jest jakaś huśtawka, dwie ławki, stół. Ale....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16565 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >