Jak zaplanować budowę na terenie parku krajobrazowego?

« Powrót do artykułu: Jak zaplanować budowę na terenie... | « Powrót do grupy: Prawo

9 kwietnia 2011, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

To bardzo dobry i pomocny artykuł. Wiele interesujących mnie kwestii zostało w nim zawarte.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2015, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam mam pytanie mam działke(nieuzytek, nie rolna i budowlana) znajdująca się na terenie parku krajobrazowego a chciałbym to przekształcić na budowlaną i postawić dom.Do jakich władz mam się udać żeby mi udzielili jakichkolwieg informacji co mogę dalej robić. Proszę o pomoc i z góry dziękuje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2016, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam ja mam działke w Parku Krajobrazowym,w terenie zabudowanym mam opinie Dyr. Parku bez uwag,a gmina i tak odmawia mi wydania warunkow zabudowy,może ktos pomoże Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2019, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno trzeba pamiętać o środowisku. Dlatego niezbędne będą publiczne śmietniki. Zajrzyj na stronę https://eko-asklepios.pl/ Od nich zakupisz kosze na śmieci, ławki parkowe, donice na kwiaty i inne rzeczy, które się sprawdzą na terenie parku krajobrazowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2019, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Kojarzę ten sklep Asklepios ale również zadowolony jestem z obsługi w ECO24 mają znacznie większy wybór. Współpracujemy już z nimi dobre 3 lata i zawsze wszystko jest na tip top. ECO24 Kosze uliczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2019, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim projekt należy zlecić specjalistom z prawdziwego zdarzenia, dzięki którym w przyszłości nie będziecie żałować jakości tego projektu. Dla przykładu, dla nas wykonali go https://www.multiplant.pl/ Wprost przerósł nasze oczekiwania! Szybko, sprawnie i po jeszcze lepszej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 301

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >