Jak znaleźć dobrego wykonawcę?

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

2 marca 2016, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

trzeba współpracować ze specjalistycznymi firmami z różnych dziedzin, pytać się osób z branży o polecenia, mnie się niedawno udało trafić na dobrą firmę z zakresu armatury przemysłowej http://www.mowta.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2016, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

z jednej strony polecenia znajomych, a z drugiej strony fachowosc potiwerdzona dokumnetami-uprawnieniami. Przy instalacji elektrycznej potrzebna jest np. firma posiadajaca odpowiednie uprawnienia. z takiej http://rozdzielnicaelektryczna.pl warto skorzystać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2016, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

mówisz o firmie z Wroclawia? http://rozdzielnicaelektryczna.pl ? jesli to oni, to sa bardzo solidni. wymieniali instalacje w naszym biurowcu, zrobili to terminowo i kompetentnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2016, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz dylemat zawsze możesz skorzystać z takiego portalu: http://polecamspeca.pl - poczytaj opinie i wtedy podejmij decyzję.

Ten post był edytowany przez polecamspeca dnia: 25 kwietnia 2016, 15:54
Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2016, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o stricte reklamy na komunikacji miejskiej – autobusy, tramwaje to polecam agencję Expansa -expansa.pl. Super konkurencyjne ceny, szybkie terminy i kompleksowość usług. Nie tylko projektują i produkują reklamy, ale też zajmują się montażem i ich serwisowaniem. Po wszystkim, to oni też odpowiadają za demontaż. Wszystko można załatwić w 1 miejscu co znacznie przyśpiesza całą realizację.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2017, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie dobrego wykonawcy izolacji natryskowych, to warto zwrócić uwagę na Salus-expo.pl gdzie służymy swoją radą i pomocą na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2017, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry research na rynku i na pewno znajdziesz dobrego wykonawce oczywiście on będzie droższy od normalnego ale i tak się opłaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2017, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas było tak że przeglądaliśmy listy certyfikowanych wykonawców u producentów materiałów i dzięki temu wybraliśmy ekipę wykonawczą.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2017, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co dokładnie chcesz wykonać, jeżeli chodzi o studnie głębinowe i nie tylko, to polecam zerknąć na www.Studniarz.waw.pl zapraszamy!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2018, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Najpierw przede wszystkim należy o to popytać wśród znajomych - na pewno ktoś kogoś poleci. Jeżeli to nie pomoże to trzeba szukać najlepiej w Internecie, sugerując się recenzjami innych osób.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Monitoring mojego domu Liczba postów: 60 Grupa: Moja budowa W przypadku monitoringu to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na model KZ5 na który również postawiliśmy w naszej firmie. Jest to wersja obrotowa także pozw...
  • Logistyka Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Wymiana danych w czasie rzeczywistym między partnerami biznesowymi jest fundamentem sprawnego łańcucha dostaw. Dzięki technologiom takim jak IoT i blockchain, m...
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 13 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Wiata Garażowa Liczba postów: 12 Grupa: Moja budowa Ważne jest, żeby wiata garażowa była wykonana z możliwie najlepszych komponentów. Wszystko powinno być ocynkowane i pomalowane. Polecam tę firmę oni zrobię wsz...
  • Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 47 Grupa: Moja budowa Jeżeli wiata garażowa to tylko w firmie, która specjalizuje się w carportach metalowych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 322

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >