Jak zorganizować przeprowadzkę w Poznaniu?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

20 czerwca 2017, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak w temacie. Mieszkanie 60 metrów. Przedmioty 3 osób.
Jak to zorganizować? Czy ma sens, zlecanie takich usług jakiejś firmie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2017, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zdecydowanie firma. Optymalnie - wy tylko wszystko pakujecie, a resztę prac, zlecacie firmie.
Trzymajcie namiary - https://www.123przeprowadzki.pl/ Sprawdzona firma, punktualna, ale przede wszystkim rzetelna.
Co mieli wykonać, to wykonali, bez strat. Nie uszkodzono żadnych przedmiotów, wszystko dotarło na miejsce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2017, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A ile u nich zapłaciliście za taką usługę?
Jaki jest mniej więcej okres oczekiwania na realizację?
Terminy?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2017, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Tam na tej stronie masz taką zakładkę - wycena. Wpisujesz konkretne dane, wysyłasz formularz - odpiszą, albo oddzwonią z konkretami.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2017, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak. I myślisz rozsądnie. Pewnie, że można samodzielnie zorganizować przeprowadzkę, ale zakładając, że masz do tego ludzi, odpowiednie auta i minium kilka dni wolnego. Jest kasa na przeprowadzkę, to niech lepiej zajmie się tym firma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2017, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak. Przeprowadzka to droga przez mękę. Przedmiotów jest tyle, że potrzebujecie kilka kursów busem na same meble, a kolejnych kilka na sprzęty i przeróżne przedmioty. I wtedy właśnie człowiek sobie uświadamia jaką głupotę robił nie wyrzucając to, co w praktyce jest w domu całkowicie zbędne.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2017, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Z moich doświadczeń wynika, że wiele zależy od tego jaką firmę sobie weźmiemy do pomocy. Mi już kilka razy pomagały przeprowadzki poznań i zawsze byłem zadowolony, bo wszystko przebiegało szybko, sprawnie i logicznie. Zdecydowanie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2017, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze firmy transportowe spotkały się na targach http://poradnikowy.net/targi-spotkania-i-konf erencje-transportu-w-polsce/. Warto mieć rozeznanie w temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2017, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałem z usług firmy przeprowadzkowej i powiem szczerze byłem w szoku w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Od chyba 15-20 lat nie miałem do czynienia z przeprowadzkami a obraz jaki mi został w pamięci był tragiczny...
Przeprowadzaliśmy z Poznania do Warszawy firmę i był to dla mnie potężny stres, mój bliski przyjaciel przeprowadzał się z Paryża do Poznania i właśnie z nich korzystał - dał namiar. Pełen profesjonalizm - od początku kontakt i porady, czytelna umowa, a od strony technicznej super. Wszystko zapakowali, zabezpieczyli i załadowali na dwa bardzo duże auta, pracowało chyba z 12 osób. W Warszawie szybki rozładunek, ustawienie wszystkiego zgodnie z planem jaki dostali - żadnych zastrzeżeń. Więc jak ktoś potrzebuje sprawdzonej firmy to gorąco polecam Global Service Przeprowadzki Z tego co wiem to działają chyba na terenie całej Polski

Ten post był edytowany przez micks71 dnia: 9 sierpnia 2017, 07:41
Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniej i sprawdzonej firmy, która zajmie się naszą przeprowadzka. Możecie jej wyszukać w serwisie Pakupaku.pl i porównać ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • samochód Liczba postów: 127 Grupa: Trudne tema... W razie konieczności wymiany katalizatora warto zajrzeć na https://skupujemykatalizatory.pl/, gdzie można znaleźć skup katalizatorów blisko siebie, który będzie...
  • alkomat Liczba postów: 61 Grupa: Trudne tema... Polecam firmę https://sklep-alkomat.pl/, kupiłem ostatnio tam alkomat firmy FITalco i jestem zadowolony, cena do 300 zł za Galaxy Plus jeszcze jest do przełknię...
  • Trening w domu Liczba postów: 19 Grupa: Trudne tema... Motywacja to mit dyscyplina to prawda. Ochotę na trening mam może raz na kilka tygodni albo po jakiejś przewie a tak to idę bo samo się nie zrobi. Można ewentua...
  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 45 Grupa: Trudne tema... Taka rozmowa z samym sobą jest zawsze najtrudniejsza, ponieważ to najtrudniej właśnie przed sobą przyznać się, że pojawia się jakiś problem. Bardzo często dotyc...
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 225 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >