Jak zrobić prosty remont mieszkania do 5 tysięcy złotych?

« Powrót do artykułu: Jak zrobić prosty remont mieszkania... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

24 maja 2016, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet przy prostym remoncie mieszkania potrzeba czasem wziąć za profesjonalny sprzęt budowlany. Ja na przykład korzystałem z takiego już dwukrotnie przy podobnych remontach zarówno u siebie w domu jak i u moich teściów. Za każdym z tych razy zamiast kupować zdecydowałem się na wynajem od www.ramirent.pl i takie rozwiązania są najlepsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2017, 02:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Zanim zaczniesz jakikolwiek remont to zadbaj o to, aby mieć już cały sprzęt budowlany tj. elektronarzędzia, które pozwolą na szybkie postępowanie prac. Z doświadczenia wiem, że takie generalne remonty mogą długo trwać jeśli nie jest się do tego odpowiednio przygotowanym. Łatwym i szybkim sposobem na pozyskanie na przykład wiertarek czy szlifierek, których jak sądze nie masz na stanie, jest zgłoszenie się do wypożyczalni sprzętu budowlanego - sam też skorzystałem z tej opcji u siebie. Sprzęt budowlany wypożyczyłem odwww.ramirent.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2017, 06:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Do prostych remontów polecam też dokupić wiadra budowlane - http://www.4ele.pl/. U mnie sprawdziły się wyśmienicie. Można było w nich nosić wodę lub wynosić niepotrzebny gruz. Ze ścian aż sie krzyło, wiaderka były często pod naciskiem duzej ilości kilogramów a mimo to, żadne z nich nie uległo zniszczeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2017, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy własnej robociźnie jest szansa, że się uda.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2017, 22:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zawsze planuję remont od porządnych zakupów. Nie lubię wydawać za dużo, więc wchodzę do obi za każdym razem. teraz mają fajne ceny na meble kuchenne, więc pewnie skorzystam: https://www.obi.pl/lazienka-i-kuchnia/meble-k uchenne/c/1083 . Pora się już powoli przygotować do tego remontu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2017, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tę kwotę wykorzystałbym na realizację sufitu podwieszanego, który od jakiegoś czasu planuję kupić. Mam już upatrzony pewien model od www.rigips.pl, ale wciąż czekam na pełne fundusze.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak remontujesz to na własną rękę to chyba Twoją obowiązkową lekturą teraz jest jakiś blog budowlany. Wiele osób zabiera sie za budowanie czy remontowanie , nie mając o tym pojęcia. Wtedy dobrze jest poczytać porady różnych ekspertów by wiedzieć co robić

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2017, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co remontujesz - największy koszt to chyba jednak łazienka. Ja podczas remontu zdecydowałem się zrobić wszystko sam i musiałem zaopatrzyć się w potrzebne narzędzia glazurnicze. Znalazłem świetny sklep, który oferował cały potrzebny sprzęt https://www.glazurnik-narzedzia.pl - także jeśli dasz radę samodzielnie i z własnymi narzędziami - koszta na pewno się zmniejszają.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2020, 22:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W sieci jest bardzo dużo darmowych miejsc, gdzie można korzystać z pomocy, a tym samym inspiracji. Ja polecam wizytę na portalu https://domzcegly.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2020, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwsza sprawa to rozeznanie się na rynku materiałów budowlanych, poprzeglądaj ceny w hurtowniach i sklepach aby nie być zaskoczonym przy wycenie majstra czy architekta.

Sklepy mają to do siebie że rzeczywiście są tam często fajne promocje i naprawdę konkurencyjne stawki, popatrz tutaj:
https://www.ekspercilazienek.pl/plytki-patchw ork

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady od dekarza z Warszawy Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Montaż rynny to jedyny sposób na skuteczne odprowadzenie wody z dachu i tym samym uniknięcie zalewania fundamentów czy elewacji. Efektywność działania instalacj...
  • Nowy wózek widłowy Liczba postów: 93 Grupa: Budowa i re... Wózki widłowe są nieodłącznym elementem sprawnej pracy na magazynie w transporcie, ale również rozładunku i załadunku towarów. Dlatego też jeśli zależy Wam na d...
  • Jak estetycznie pomalować elewację domu? Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Warto co jakiś czas odnowić wygląd budynku, nie tylko dla estetyki, ale także dla zdrowia. O połączeniu malowania elewacji z jej myciem więcej przeczytasz tutaj...
  • Czy ciepło sieciowe jest bezpieczne dla środowiska... Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem doradztwa środowiskowego lub szkolenia ochro...
  • Nowoczesne narzędzia Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Z elektronarzedzi - zakretarka - wkretarka - szlifierka - wiertarka / mlotowiertarka - pilarka tarczowa - pilarka lancuchowa (wbrew pozorom calkiem przydatne na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >