Jak zrobić wylewkę pod podłogi?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

30 listopada 2015, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto jeszcze skontaktować się z nimi http://kombi.biz.pl/oferta Zajmują się między innymi robieniem posadzek. Na pewno ci pomogą, odpowiedzą na wszelkie pytania, wątpliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2015, 23:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Sąsiad_z_Sąsiadów napisał: Sam chciałbym podjąć się tego zadania. Więc pytam was.
Jak wykonać wylewkę pod podłogę? Jakich materiałów
będę potrzebował do wykonania tego? Co powinienem robić
krok po kroku?

Witam,
osobiście odradzam wykonywanie takich prac samemu ze względu na ewentualne dalsze konsekwencje. Proponowałbym oddać takie rzeczy w ręce profesjonalistów np. Solindej ekipy firmy Lafarge. Po wykonanej pracy dostaje Pan gwarancję na gotowy produkt.
W razie pytań jestem do dyspozycji.
Marek Tucholski. Online Ekspert marki Lafarge.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2016, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Zdecydowanie odradzam robienie samemu, można popełnić tyle błędów, które potem będą bardzo źle skutkować. Np. u mnie firma http://wylewkapodlogowa.pl/ zajmowała się wyewkami i dzięki temu wszystko jest bardzo dobrze zrobione.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2016, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Samemu bym się za to nie zabierał jeśli nie masz doświadczenia :-) nawet najlepszy poradnik może nie pomóc a coś źle pójdzie to już wiesz..

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2016, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Samemu bym odradzał. Może się to zakończć tym, że trzeba będzie wylewkę robić od nowa. Tu lepiej faktycznie poprsić o pomoc np.. wyżej wymienioną firmę http://wylewkapodlogowa.pl/ i mieć wszyst ko ok zrobione.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2016, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.anhydrytypolska.pl/wylewki-anhydrytowe.html - instrukcje i inne informacje

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2016, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też absolutnie nie radzę zajmować się tym samemu chyba że ktoś faktycznie ma w tym temacie doświadczenie. To trudna sprawa i niepotrzebne ryzyko za które można potem dodatkowo płacić. Najlepiej od razu wynająć fachową ekipę tylko sprawdzoną która działa kilka lat na rynku jak ja Estrich-Jack jak ktoś jest z Wrocławia to ich polecam. Lepiej wyjąć pieniądze z kieszeni ale mieć spokój.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2016, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam nadzieję, że kiedyś będę po tej drugiej stronie (czyt. wykonawcy). Za parę lat będę magistrem architektury na http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ekologii/zdrowie-publi czne . Moim marzeniem jest mieć własną działalność. Po woli zdobywam pierwsze doświadczenia zawodowe. Taka praca to fajna przygoda. Co klient to inne zlecenie. :D

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2016, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie też wylewkę robiła ekipa Estrich-Jack i to porządna robota. Co do tego czy można brać się za takie coś samemu to jak się nie ma umiejętności albo nie jest pewnym zdecydowanie nie. Po to są na rynku fachowcy żeby z nich korzystać a jak ktoś nie chce na nich wydawać potem miał spory problem.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2017, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Rectobeton od firmy Rector jest bardzo dobry wytrzymaly najwyzzsze parametry gestosci dobry beton mocny stosowalismy u nas na budowie dom 2 pietrowy dwie rodziny potezzna budowla 140m na 1 pietrze

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 273

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >