Jaka aranżacja jest nowoczesna?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

7 marca 2017, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie bardzo dobrze wyglądają elementy szklane. my zamówiliśmy właśnie stolik szklany w firmie Detal w Rzeszowie, moja żona taki sobie wymarzyła więc taki dostanie. będziemy jeszcze domawiać lustra do garderoby

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2017, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Wam szczerze, że sama bardzo często szukam inspiracji w sieci. Dlatego też według mnie jeżeli chodzi np. o skandynawskie wnętrza, świetne pomysły na nie, jak i meble znajdziemy w ofercie styl skandynawski sklep http://millihome.pl/ .
Dostępne tam produkty są przepięknie wykonane, a przy tym ładnie się prezentują i jestem przekonana, że będą wspaniałą ozdobą każdego domu czy mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2017, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem może przewrotnie: biała. Ostatnio byłem u znajomych są po remoncie. Mają szare podłogi, do tego mieszkanie pomalowane śnieżką super matt. Krycie fajne, wszystko dopracowane, do tego eleganckie oświetlenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Nooo ciekawie to brzmi jakbyś kiedyś mógł wrzucić foty byłoby super :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2017, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: nadertyija napisał: Witam,

Ostatnio trafiłem na fajną stronę, jeszcze nic nie
zamawiałem ale myślę że można spróbować. Styl który
na pewno jest bardzo nowoczesny [url]


Przepraszam coś się stało i nie dodał się link. Wklejam go tu: http://homlando.com/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2017, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę ze lekkie kolory ścian białe-szare i do tego tak samo meble nie za duża ilość.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Osoby chcące urządzić jasny salon, powinny ściany pomalować na kremowo i zakupić wypoczynek, obity szarą tkaniną. Stolik z kamiennym blatem, w naturalnym kolorze, stać może na włochatym dywaniku. Na jedną ze ścian, wpasuje się nasz, biały grzejnik Calisia, który ma pionowy kształt.

[url]http://www.atlantic-polska.pl/grzejnik-elektr yczny/calisia-vertical/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 06:50

Zgadzam sie: good 0 bad

To tylko i wyłącznie kwestia gustu oraz stylu, od kiedy to salon w kremowym kolorze jest zarazem tym modnym i nowoczesnym? Bardziej skłaniam się do betonu architektonicznego lub cegły dekoracyjnej na ścianie.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A co to patrzec na modę, za rok modne mogą być inne meble i co kolejna wymiana, meble to nie ubrania trochę inny koszt. My staramy się kupować takie meble, które nam się podobają i odpowiadają. Moim zdaniem klasyka nigdy nieprzestanie być modna i warto w nią zawsze zainwestować. Teraz też kupiliśmy w domizdrowie.pl szafę do sypialni. Piękna klasyczna z odrobiną nowoczesności i z pewnością za te parę lat też będzie jak to mówią na topie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że skórzana sofa może być nowoczesna, ale wiele zależy od jej kształtu. Jednak nie do końca poszłabym w tę stronę, ale to dlatego, że nie przepadam za skórą. Także zgodzę się z @bangi - proste formy, ale niekoniecznie tylko czerń i biel. Najlepiej poszukaj sobie kilku ciekawych aranżacji w sieci - jest tego sporo. Nowoczesność to też funkcjonalne rozwiązania, ciekawe oświetlenie, także masz spore pole do popisu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >