Jaka aranżacja jest nowoczesna?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

11 marca 2015, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się wydaje, że glamour wygląda bardzo stylowo i nowocześnie. Sam urządziłbym sobie salon w kolorach takich jak biel, czerń, czerwień, może fiolet czy bordo... Chociaż lofty też super wyglądają. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2015, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nowoczesne są aranżacje z wykorzystaniem naturalnego kamienia ozdobnego, np. marmurowe parapety, posadzki, czy blaty,jak te z oferty http://www.marwen.com.pl/ takie wykwintne detale doskonale podkreślą wyjątkowy charakter wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2015, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam podobnie i dlatego te blaty granitowe Warszawa uważam za bardzo ładne i ciekawe.
Sam na takie w domu bym postawił :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2015, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy, jaki pokój dokładnie masz na myśli. Teraz każde pomieszczenie można urządzić nowocześnie na wiele różnych sposobów. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie meble



Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2015, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Do nowoczesnego wnętrza oprócz mebli w tym stylu zalicza się również dekoracje ścian, sufitów, okien czy drzwi, kominka,luster, obrazów jak i również innych.
W efektywny i elegancki sposób można to zrobić za pomocą sztukaterii styropianowej
Różnorodność elementów pozwala na wkoponowanie je w każde otoczenie.
Wystarczy wyobraźnia i chęć stworzenia indywidualnego, efektywnego wnętrza.
Przez zastosowanie listew ściennych, sufitowych, przypodłogowych, oświetleniowych, paneli dekoracyjnych 3D, rozet i innych dekoracyjnych elementów, wnętrze nabierze dekoracyjności, charakteru i elegancji.
Przedstawiam przykładowe zastosowania.


Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2015, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładnie to wygląda. Zwłaszcza podoba mi się ściana za telewizorem. U nas można znaleźć coś podobnego, tyle że z pikowaniem

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2015, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

nowoczesne wnętrza są jasne, przestronne, raczej minimalistyczne. nowoczesny salon według mnie wygląda mniej więcej tak:

Ten post był edytowany przez ninakowalska dnia: 28 kwietnia 2015, 15:09
Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2015, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnie zdjęcie w kolorach bieli i brązu jest moim zdaniem najładniejsze,odpowiednio dobrane barwy,jest to miejsce w którym chce się przebywać oraz w którym chce się odpoczywać.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2015, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi w mieszkaniach podobają się marmurowe i granitowe dekoracje. Dlatego zamówiłem sobie marmurowy kominek od http://www.marmursolniczki.pl/ Pomaga nam stworzyć w domu wyjątkowo ciepłą atmosferę. Przyjemnie spędzamy przy nim wieczory w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2015, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

nowoczesne kominki znajdziesz w firmie [url]http://www.lechma.com.pl/ z Poznania. Oni mają eleganckie kominki z płaszczem wodnym, wkłady kominkowe, różne kominki i małe piece typu koza. Ale powiem ci że dom jest piękniejszy dzięki kominkowi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >