Jaka brama garażowa?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

1 sierpnia 2018, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Może w pierwszej kolejności sprecyzuj jaki budżet posiadasz na zakup bramy garażowej oraz czy interesuje Cię automatyczna? Jeżeli tak to wystarczy wybrać dobry, odpowiedni siłownik i w tej kwestii służymy pomocą.


Eurogate-International.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2018, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Budżet jest znaczący przy dokonywaniu wyboru bramy garażowej. Warto jednak obejrzeć całą ofertę danego producenta gdyż czasami może się okazać, że niewiele dopłacając masz w zasięgu ręki bramę z nowoczesnymi rozwiązaniami. Tak było w moim przypadku, dobrze jednak, że solidni sprzedawcy przedstawili mi kilka opcji i rozwiązań. W ten sposób dziś użytkuje bramę segmentową z napędem od Hormanna. jest fantastyczna działa bez zarzutu, a w razie potrzeby mam wsparcie serwisowe dostępne 7 dni w tygodniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2018, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak szukacie solidnych i sprawdzonych rozwiązań, to te bramy garażowe sprawdzą sie znakomicie zarówno pod względem jakości jak i cen http://www.fenti.pl/ naprawdę bardzo polecam. U nas sprawdza się bez zarzytówj już 10 rok, wszystko chodzi jak w zegarku

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2018, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

My zamawialiśmy taką bramę z tej firmy http://doormir.pl/ z Garwolina. Firma oferowała dobrą cenę i mieliśmy ten namiar od sąsiada, który taką bramę zrobił 2 mc wcześniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2018, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe rozwiązania oferuje marka Roletex. Warto sobie sprawdzić ich bramy. Są solidne i praktyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2018, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawą ofertę bram garażowych posiada firma www.rapi.com.pl z Warszawy. Sam mam bramę garażową, którą zakupiłem od nich i jestem z niej zadowolony. Brama jest bezawaryjna i bardzo solidna.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2018, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto wydać więcej na bramy garażowe, by mieć pewność, że będzie nam długo służyła :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2018, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze bramy zwracałem uwagę przede wszystkim na jakość napędu czy przypadkiem nie będzie go trzeba co miesiąc wymieniać. Współpracowałem z firmą www.famix.pl w tym zakresie i zamontowali komponenty z najwyższej półki przez co brama działa jak trzeba.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2018, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: saksino napisał: Przy wyborze bramy zwracałem uwagę przede wszystkim na
jakość napędu czy przypadkiem nie będzie go trzeba co
miesiąc wymieniać. Współpracowałem z firmą
www.famix.pl w tym zakresie i zamontowali komponenty z
najwyższej półki przez co brama działa jak trzeba.


Ja też myślę, że wybór napędu jest trudniejszy od wyboru bramy (z uwagi, że jest to urządzenie mechaniczne). Ja akurat wybrałem BFT.

Ale jest jeszcze jedna rzecz - trzeba być pewnym przy kupowaniu napędu, że będziemy mogli go serwisować po wielu latach użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2019, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moją bramę garażową wykonała firma www.magnat.info.pl, która zajmuje się między innymi robieniem bram garażowych na wymiar. Jeżeli mieszkacie w okolicach Inowrocławia to się z nimi skontaktujcie w sprawie bramy garażowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 135 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2772 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Budowa hali Liczba postów: 240 Grupa: Innowacje w... Z pewnością warto zauważyć, że znaki znaki ochrony przeciwpożarowej służą jako wizualne przypomnienie dla pracowników, aby podejmowali niezbędne środki ostrożno...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 122

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >