Jaka forma ogrzewania

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

21 lipca 2011, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

podłogówka dobre rozwiązanie. Ale ja bym podłogówkę raczej tylko w łazience walnął. A w pozostałych pomieszczeniach raczej ja bym w tradycyjne ogrzewanie inwestował.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2011, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

a będzie się to opłacało? nie wiem czy masz dużą łazienkę, czy standard raczej, bo na małych powierzchniach i często bez okien, podłogówka raczej się nie sprawdza, ja bym zamontował grzejnik łazienkowy, w kształcie szczebelków, zeby można było suszyć ręczniki czy bielizne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2011, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ale wiesz. Jednak przyjemnie jak ci w łazience w nogi grzeje. A nie zimnem od płytek ciągnie. Ale normalny grzejnik też bym montował.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2011, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

moze sie powtórzę, ale przy małych powierzchniach, to jak już sie uparłeś na podłogówkę, to zamontuj ją samą, montując jeszcze grzejnik zwiększysz sobie zupełnie niepotrzebnie koszty i będzie po prostu za gorąco, także ja bym polecił do łazienki albo to albo to, raczej nie razem podłogówka i grzejnik;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2011, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

uparowałabym się w takiej łazience z podłogówka i grzejnikiem, albo to albo to;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2011, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też jestem zdania, że jak jedno to nie drugie. łazienki nie są z reguły duże, więc jeżeli założysz oba rodzaje ogrzewania na raz to po prostu będzie upał, że tak powiem, a w łazience to szczególnie nie zdrowe, ja polecałbym samą podłogówkę

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2011, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnei, raczej wolimy jak jest przyjemnie ciepło, a jak chcemy, zeby bylo goraco, to idziemy do sauny, poza tym ze względu na koszty to sie nie opłaca również

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2011, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesnym sposobem ogrzania domku jednorodzinnego jest wodne ogrzewanie płaszczyznowe w postaci mat kapilarnych. Maty można położyć w każdej płaszczyźnie pomieszczenia, czyli na podłodze, ścianach i na suficie. Nadają się do wszystkich rodzajów podłóg i wykładzin czyli do paneli, parkietu, drewnianych podłóg, płytek, gresu itp. Montuje się je w prosty sposób. Można je podłączyć do każdego rodzaju źródła ciepła: pompa ciepła, kocioł, system solarny. Gdy maty podłączymy do pompy ciepła możemy otrzymać również system chłodzący, idealny na gorące letnie dni. Maty są wspaniałą alternatywą dla klimatyzacji nawiewowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2011, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

coś nowego, pierwszy raz słysze

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2011, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak, ale jak juz masz mieszkane odremontowane, to nie bedziesz paneli albo posadzki zrywał, zeby taka mate położyć, o takich rzeczach trzeba mysleć, jak się buduję, albo wymienia podłogę, a Ty Kasiulka masz już zrobione mieszkanie, czy sie budujesz?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >