Jaka kabina prysznicowa?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 maja 2009, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaką kabinę prysznicową i jakiej firmy najlepiej wybrać żeby była przestronna, stylowa a przy tym łatwa do utrzymania w czystości?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2009, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co wejdź na stronkę www.lazienka-rea.pl, znajdziesz tam naprawdę duży wybór kabin prysznicowych, więc na pewno coś dla siebie wybierzesz :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2009, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki. Rzeczywiście ładne, i nawet przystępne ceny :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2009, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja siostra kupiła taka
http://www.e-millennium.pl/product_info.php?cPath=59_74&prod ucts_id=589
elegancka i łatwa do sprzatania.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2009, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mama , i sobie chwale :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2009, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem kolejnym nabitym w butelkę nabywcą kabiny marki Atrium. Wiedziałem, że produkty Made in China nie są wysokiej jakości i dystrybutorzy za wszelką cenę starają się ukryć prawdziwe pochodzenie produktu - tak też jest z marką Atrium. Nie wierzcie nazwie - to produkt chiński, a nie polski. I niestety jakość też jest chińska, co może być synonimem naprawdę złej jakości. Ale do rzeczy. Perypetie z kabiną zaczęły się od montażu. Jeden fachowiec, gdy ją zobaczył stwierdził, że nie podejmie się instalacji, bo to chińszczyzna i nie chce, żeby później było na niego, że źle zamontował, bo daje nam praktycznie gwarancję, że w krótkim czasie coś z nią będzie nie tak. Więc zadzwoniłem do dystrybutora, żeby poradził może jakiegoś autoryzowanego instalatora. Okazało się, że owszem mają kogoś takiego - jednego człowieka na całą Polskę, który w dodatku w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy nie miał czasu (czy ktoś sobie wyobraża czekać dwa miesiące na to żeby się móc wykąpać?). W końcu udało mi się znaleźć człowieka, który podjął się montażu, choć wcześniej tego modelu kabiny nie miał okazji montować. Zaczął jak każdy w takim przypadku od instrukcji, jednak ta nie zawierała nawet najbardziej elementarnych danych, które inne firmy zamieszczają także w prospektach reklamowych takie jak wymiary (ile od ścian należy przykręcić panele boczne, żeby drzwi się domykały). Kołki dołączone do zestawu były tak kiepskiej jakości, że od razu je wyrzuciłem, bo w domu do niczego się nie przydadzą - nawet ramki ze zdjęciem by nie utrzymały, a co dopiero kabinę prysznicową. Po kilku tygodniach użytkowania kabina zaczęła przeciekać - uszczelki się po prostu wyrobiły (szczególnie ta na dole, która przy otwieraniu 'szoruje' o brodzik). Wprawdzie przecieka nieznacznie - szmatką można sobie poradzić, jednak jest to pewien problem. Zawiasy też nie najlepsze - miały być na 200 tys. cykli, moje akurat tego nie doczytały na stronie internetowej firmy, bo już po kilkudziesięciu zaczęły skrzypieć i opuściły się tak, że drzwi nie trzymają pionu (trzeba podregulować). Podsumowując - nie polecam i radzę się trzymać z dala od marki Atrium. Wybieraj raczej markową polską lub niemiecką.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2010, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

fajne oferty mają też na http://www.kaczucha.pl zwłaszcza ronal, duży wybór i całkiem przyzwoite ceny, ja na początku chciałem coś cersanitu, ale później rozmawiałem z fachowcem i powiedział że opłaca się zainwestować trochę więcej i mieć spokój na lata :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2010, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupiłam kabinę w tym sklepie http://lazienka-rea.pl/ Może wpadnie Ci jakaś w oko.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2010, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, posiadam ten produkt już pół roku i wszystko jest z nim ok. Instrukcja jest dobrze opisana przez co montaż był bardzo łatwy. Kabina czyści się bez problemu. Jakość produktu jest super. Kabinę kupowałam w Impero Bocheński w Radomiu i muszę przyznać, że mają tam dość konkurencyjne ceny na wszystkie artykuły, gdyż zakupiłam tam całe wyposażenie łazienki. Wejdź sobie na ich stronę: www.impero.com.pl Gorąco polecam. Sylwia

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2011, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

hej, wolę wannę, ale jeśli prysznic to z mlecznymi drzwiami, w każdym razie nie całkiem przeźroczysty. niestety plastikowe ściany mogą się szybko odkształcić i nie wiadomo co z tym zrobić.. \ta kabina Atrium to był plastik?? Nie wolno robić takich zakupów przy okazji łazienki i oczywiście konieczności utrzymania czystości i higieny. przeciekający prysznic to żaden prysznic

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 275

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >