Jaka podłoga do kuchni?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

23 stycznia 2015, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi sie, ze płytki będa do kuchni najbardziej odpowiednie. Najłatwiej je utrzymać w czystości. A jeśli będzie was stać, to proponuję wizytę w jakimś dobrym zakłądzie kamieniarskim (np. http://www.kamieniarstwo-cybulski.pl/), to zrobią wam podłogę z kamienia naturalnego na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2015, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam panele w kuchni i bardzo dobrze się sprawdzają, trzeba jedynie pamiętać żeby wybierać te z górnej półki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2015, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam w kuchni płytki ceramiczne, w jasnym, mlecznym kolorze. Ładnie się prezentują. Do tego mam jasną fugę, praktycznie niewidoczną, niewyróżniająca się z płytek. Materiały do zrobienia kuchni w tym płytki na ścianę i na podłogę kupiliśmy w firmie http://domex.com.pl/ w Szczecinie. Oni mają na prawdę duży wybór wszystkiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2015, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Kocham drewno ale do kuchni już bym nie dała. Co innego salon. Kuchnia jest zbyt "brudna" wolę nie ryzykować. W domu rodzinnym miałam drewniany parkiet, stąd taka moja opinia.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2015, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie wiem, drewno nie tak trudno chyba utrzymać w czystości, Często widzę takie rozwiązanie, że bezpośrednio przy szafkach i kuchence i lodówce jest pas kafli, a potem już drewniana podłoga. Wygląda to dobrze, sądze, ze z funkcjonalnością dramatu nie ma :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2015, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik ewka_so napisał: Użytkownik mickow69 napisał:
to ja wole deski, wygladaja
pieknie i urocza zwlaszcza po

wielu latach :)




Zgadzam się, drewno po kilku latach jest niesamowite. W
baltic wood są też specjalnie postarzane, bardzo fajnie
się prezentują. Szczególnie ciemne mi się podobają.


To prawda ich Timeless Collection jest piękna.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2015, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

drewnianą podłogę raczej odradzam, natomiast płytki drewnopodobne to chyba idealny kompromis? http://viverto.pl/plytki_jak_parkiet!_-_alpino_haya_45x45_ha lcon_drewno,136,13035.html coś takiego. łatwość utrzymania, nie brudzi się, nie niszczy, idealne rozwiązanie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2015, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepsza i najbardziej praktyczna jest drewniana

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2015, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym się bał zamontować drewnianą podłogę czy panele w kuchni, w kuchni się dużo dzieje, coś się rozlewa, brudzi, itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2015, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że nie ma się czego bać. Jeśli postawisz na panele najwyższej jakości np. z http://ifloor.net.pl/ to nic im się nie stanie ;) Moim zdaniem panele w kuchni wyglądają bardzo efektownie i warto pokombinować z nimi aranżując kuchnie;) Teraz czasy się zmieniają, technika idzie do przodu i na rynku są dostępne panele bardzo wytrzymałe nadające się do kuchni czy łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 262

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >