Jaka posciel wybrać?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 lipca 2009, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaką pościel najlepiej wybrać do sypialni? Z jakich materiałów i gdzie kupić? Czekam na Wasze opinie. :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2009, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

To stronki na których można znaleźć ciekawe propozycje.

http://www.calvado.pl/
http://www.calvado.pl/posciel-jedwabna-cat-307.aspx
http://www.valdoro.pl/posciel-cat-71.aspx
:lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2009, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Z niedybowych to na Allegro jest sporo fajnych satynowych poscieli :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2009, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupuję już od lat tutaj i jestem bardzo zadowolona:
www.matejovsky.pl

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 3 lutego 2015, 13:48
Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2009, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym polecała satynową, dla mnie nie ma lepszej. a gdzie kupić? allegro, wszelkie sklepy internetowe, markety itp. wszędzie kupisz. tylko nie kuś się na jakieś super promocje, lepiej zapłacić więcej niż kupić jednorazowy komplet :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2009, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja lubię taka gruba bawełniania.
Mam taką w jasne, wielkie kwiaty, śpi się pod nią rewelacyjnie, a ponadto ciepło bo jest grubsza...
Jesli chodzi o satynowe to hmmm jakoś nie jestem do nich przekonana:
1) zimno
2) jeśli są nadruki to się ścierają
3) szybko sie niszczy...

Ale oczywiście jak kto woli.

Pozdrawiam serdecznie

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2009, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

co do satyny to też tak myślałam, może inaczej wszyscy w koło mi mówili, że jest zimna ściąga się, itp. ale na rocznice z mężem dostaliśmy taką pościel i któregoś razu ją założyłam. Od tamtej pory nie kupuje innych oprócz satyny :wink: fakt zimno trochę jest ale zaraz jak się kładzie nim się rozgrzeje(tak jest bez znaczenia na materiał pościeli). Później robi się cieplutko :D co do nadruków, to jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby jakieś się starły. Pomimo wielokrotnego prania, pościel wygląda jak nowa. Wszystko zależy od jakości :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2009, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, również miałam wątpliwości co do satyny. Koleżanka miała satynową z leclerca i zaczęła tracić kolory po praniu... Kilka m-cy temu dostałam - również w prezencie jw :) - pościel satynową greno - taką - http://www.talisman.com.pl/sklep/index.php?ma in_page=product_info&cPath=28&products_id=97 , i jestem zadowolona. Nazwa może taka sama jak z hipermarketu, ale jest to zupełnie inna tkanina . pozdrawiam :roll:

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2009, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja używam pościeli z satyny bawełnianej. Bardzo fajną pościel tego typu mają na www.milezo.pl ,duży wybór fajnych wzorów

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2009, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcą, idealna pościel do sypialni to właśnie satynowo-bawełniana. Sama satyna też jest niezła, ale bardzo się ślizga i czasem efekt jest taki, ze w środku nocy trzeba szukać kołdry gdzieś w środku poszwy, bo tak się zwija.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >