Jaka posciel wybrać?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

10 listopada 2014, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie najlepszym wyborem na zimę jest bawełniana pościel,przyjemna,miła w dotyku a do tego daje także poczucie ciepłą,co jest chyba najbardziej istotną sprawą.

www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2014, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie najlepszym jakościowo gatunkiem na pościel jest bawełna bądz satyna bawełniana, nie uczula, fajne wzory i bardzo duży wybór jest w dostepny w sklepie http://www.posciel3d.com/,a na zime posciel bawełaniana to super sprawa. Sama sobie sprawiałam i jestem bardzo zadowolona :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2014, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie najważniejsza jest odpowiedzialność konsumencka - trzeba uważać z jakiego źródła się kupuje. Ostatnio dowiedziałam się jak produkowana jest bawełna w Indiach - makabra! chemia chemia chemia, pracownicy schorowani.. lepiej kupować polską :) polecam np. http://cukoo.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2015, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście podstawa to kupować w dobrym,solidnym i godnym zaufania sklepie internetowym na którym sie nie zawiedziemy,właśnie tak jest u nas na www.DeDekor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2015, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim trzeba się zdecydować jaką pościel chcemy. Czy ma być to bawełna, cz np kora. Ja zdecydowanie wybieram pościel z satyny, koniecznie jednobarwnej i pod tym kontem znalazłam sklep [http://www.wyjatkowaposciel.pl/category/posciel-satyna-dwus tronna]

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 4 lutego 2015, 09:51
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2015, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawie wyprodukowane pościele, bo w 3D mają w ofercie w sklepie online www.agdchrosciel.pl. Ogólnie mają tutaj asortyment od A do Z do domu. Super miła i pomocna obsługa, krótki czas oczekiwania na przesyłkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2015, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę omijać sklep-pościele.pl. Zamówiłam białą pościel satynową w roże prezentowaną na stronie i zgodnie z zapewnieniem na niej widniejącym, że wszystkie prezentowane wzory mają w magazynie. Okazało się, że nie mają! Zgodziłam się więc na inny wzór. Przyszła pościel satynowa w niemodnym łososiowym kolorze. Pan zapewniał mnie, że sprawdzi w magazynie i oddzwoni jeszcze tego samego dnia. Do dziś nie oddzwonił. Wskutek tylu nierzetelności Boję się odesłać posciel, aby nie stracić pieniędzy. Proszę o pomoc w znalezieniu rzetelnego sprzedawcy. pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2015, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Pościel w 3D? Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o takim rozwiązaniu,więc jeżeli możesz to zdradź nieco więcej szczegółów na ten temat oraz jak prezentuje się to pod względem cenowym.

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2015, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Nigdy nie odważyłam się kupować pościeli w sieci? Niebawem czeka mnie wymiana 4 kpl. Mocno zastanawiam się czy kupić w esklepie czy pojeździć po sklepach...

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2015, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego nie w e-sklepie? Moim zdaniem to najlepsza forma zakupów i spokojnie możesz się nad tym zastanowić,przecież wybór pościeli znajdziesz tutaj zdecydowanie największy.


www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >