Jaka posciel wybrać?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

11 stycznia 2016, 07:21

Zgadzam sie: good 0 bad

kwiatuszek Jeżeli szukasz pościeli to polecamy ograniczyć swoje poszukiwania wyłącznie do produktów wykonanych z włókien naturalnych takich jak len bawełna czy jedwab. Ta sztuczna, nie dość, że nie grzeje, to jeszcze nie wchłania wilgoci. Często również uczula. Jeżeli np. zależy Ci na niebagatelnych wzorach wybierz tę z efektem trójwymiarowym. Jeżeli z kolei nie masz czasu na prasowanie, rekomendujemy wybrać pościel z kory. Ze swojej strony możemy jedynie zachęcić do odwiedzenia naszego sklepu www.taniaposciel.pl, gdzie znajdzie Pani więcej szczegółowych informacji na temat materiałów z jakich są uszyte poszczególne modele.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2016, 07:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście nie polecam za spaniem w śliskiej pościeli. O wiele wygodniejsza jest porządna pościel jedwabna. Jest o wiele milsza dla ciała oraz w nocy się nie zsuwa. W sieci poza tym jest obecnie w wielu sklepach wyprzedaż na wybrane modele pościeli. Możecie sobie zajrzeć na przykład do sklepu Dekoria:
http://www.dekoria.pl/offer/group/346/-WYPRZE DAZ-POSCIELI-DO-40-

Niektóre modele firmowej pościeli można tam kupić w cenie o 40 % niższej od normalnej. Ta jest na przykład niezła:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2016, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałam pościel satynową ze sklepu Madley ;) Jest świetnej jakości, jestem z niej bardzo zadowolona :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

ja lubię pościel bawełnianą w jaskrawych kolorach.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2016, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do wyboru pościeli,to polecam zerknąć na www.BellaStoria.pl gdzie znajdziecie ciekawe wzory i motywy kolorystyczne,wszystko oczywiście wysokiej jakości wykonania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2016, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie najlepsza satynowa. Masz ich sporo na allegro

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2016, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja lubię pościel z bawełny satynowej - jest miękka w dotyku i nie jest zimna gdy się nią przykrywam :)

ale ważniejsza od pościeli jest kołdra, która sprawia, że w zimowe noce jest ciepło. Należę do zmarzluchów i innym osobom z tym problemem polecam kupno kołdry 4 pory roku ze sklepu: amejzon.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2016, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas znajdziecie zarówno komplety pościeli satynowej jak i bawełnianej,szczególnie że posiadamy nowe wzory i kolekcje,zerknijcie na BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2016, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Może mi ktoś doradzić? Chcę kupić pościel tej firmy http://www.elway.biz/33-posciel-3d . Ktoś ma? Jaka jest ? Dobrze się w niej śpi ?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2016, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona ostatnio znalazła fajny sklep z pościelą dla dzieci, taka do łóżeczek www.leotti.pl . Przyznam, że mi tez sie podoba :)

Ten post był edytowany przez Paweł1985 dnia: 20 marca 2016, 09:16
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >