Jaka pralka najlepsza?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

19 marca 2012, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

hmm jeśli chodzi o pralki, o długiej żywotności to myślę, że jednymi z lepszych będzie marka Bosch, ale niestety nie należą one do najtańszych. Więc nie wiem może Amica?? też nie najgorsza firma. Ale jak szukasz dobrej jakości pralki śmiało możesz zajrzeć na stronę magicznaplenata.pl tam jest bardzo duży wybór sprzętu i ceny też przystępne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2012, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Trwałe pralki to takie, które mają najmniej elektroniki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2012, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

no coś w tym jest, że Bosch jest jednym z lepszych producentów sprzętu do domu. I też może faktycznie wybierać takie pralki, żeby miały jak najmniej elektroniki. A jeśli ktoś szuka dobrej pralki dla siebie w niskiej cenie może sobie zajrzeć na stronę avans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2012, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Też szukam dobrej, bezawaryjnej pralki, zastanawiam się nad pralką Samsung

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2013, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy tania może być też dobra? Bo przed takim dylematem stoję. Za dużo wydać nie mogę, a pralki potrzebuję, jak to się mówi, na gwałt. Tania, czyli w okolicach 1000 zł - najlepiej trochę mniej. Pralka ma być dla dwóch osób.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2013, 00:27

Zgadzam sie: good 0 bad

nawet za 850zl kupisz porządną amikę, droższe pralki nie mają sensu..

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2013, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślę, że jest sens kupić droższą pralkę ale nie ma co przesadzać. Trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na to, czego potrzebujemy. Mi ostatnio spodobały się nowe pralki compactowe firmy Whirlpool. Mają technologie 6-ty zmysł Kolory: dzięki połączeniu dwóch cech: funkcji Kolorowe 15° oraz technologii Wave Motion zapewnia długotrwałą ochronę kolorów oraz włókien tkaniny, piorąc w bardzo niskich temperaturach. Poza tym ma kilka dobrych i praktycznych funkcji np: Eco Monitor, dzięki której mamy jasny przekaz na temat optymalizacji energii na poszczególnych programach

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2013, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze pralki maja whirpool, indesit i bosch

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2013, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście największe zaufanie mam do Whirlpoola. Poza tym tylko ta firma stosuje technologię 6-ty zmysł,a to naprawdę funkcjonalne rozwiązanie.Ta technologia na podstawie monitorowania pracy silnika rozpoznaje wielkość wsadu i automatycznie dostosowuje zużycie energii, wody i czasu, w zależności od pranych tkanin.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2013, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie ten 6 zmysł brzmi bardzo dobrze, pewnie sprawdza się tak samo. teraz sprzęty są coraz bardziej inteligentne, dzięki czemu możemy zaoszczędzić nasz czas i pieniądze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >