Jaka studnia?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 października 2008, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaką studnie wywiercić na działce. Proszę o sugestie i wyrozumiałość? Oczywiscie uwaga dla złośliwych. Nie chodzi mi o studnię życzeń :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2010, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli blisko działki mieszkają jeszcze inni właściciele albo użytkują to popytaj jakie studnie mają oni. Na jaką głębokość ma być ta studnia? Jak coś to ja jestem za wierconą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2014, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram, ja także kłaniałbym się w kierunku studni wierconej. Dużo firm oferuje usługi ich wykonawstwa np. http://www.geotest.biz.pl/ Rozwiązanie jest najbardziej korzystne, ale dokładnie jak mówił poprzednik, podpytaj jeszcze sąsiadów.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2014, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepsza jest studnia głębinowa. Jeśli dobrze dobijesz się do źródła to będziesz miał wody na wiele lat. U mnie odwierty studni głębinowej przeprowadzała firma z Ząbkowic Śląskich www.wierceniaarten.pl Zrobili to profesjonalnie, szybko. Mają odpowiednie maszyny do odwiertów i ludzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2014, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No i już. Ja jestem po wstępnych ustaleniach z firmą http://www.geotest.biz.pl/ - na wiosnę ruszamy z pracami. Będzie studnia głębinowa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2015, 23:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekaw jestem jakiej średnicy studnie wywierciłeś. Najtańsze studnie są o średnicy 110 mm jednakże nie wszystkie popularne pompy głębinowe się w nich da zamontować. Większość dobrych pomp głębinowych, takiej jak na przykład Belardi, Hydro-Vacuum, Grundfos SPO są pompami cztero-calowymi i będzie je trudno zamontować w rurze o średnicy zewnętrzej 110.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2015, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

z takimi sprawami (kwestia wyboru, montowania itd) warto zglosic sie do kompetentnej i rzetelnej firmy np www.hydroel.com.pl bo oni sie znaja na tym szczególnie, więc pomogą

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja współpracowałem z firmą www.geotet.biz.pl i jestem zadowolony, moge polecic kazdemu, kto mysli o studni.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2015, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie do kopania studni zatrudniłem specjalistów z grupy Leonarczyk . Studnię głębinpwą wykopali bardzo sprawnie za pomocą specjalistycznego sprzętu. Mnie samemu na pewno zajęłoby to dużo, dużo dłużej, a tutaj to była naprawdę szybka akcja.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2015, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam studnie wywiercona dzieki firmie www.geotest.biz.pl :) dzieki bardzo a te realizacje, jestem z niej bardzo zadowolony ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wyroby hutnicze? Liczba postów: 198 Grupa: Technologie... Jeśli natomiast chodzi o stal to ja moge śmiało polecić wam tego producenta https://impostal.pl/iii/uslugi-serwis/oc ynkowanie ich rury stalowe ocynkowane ogn...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 113 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 268 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • materace lateksowe Liczba postów: 9 Grupa: Technologie... Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym działaniu zdrowotnym i przeciwbólowym, możesz rozważyć kupno materaca o statusie medycznym. W takich produktach każd...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 621 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >