Jaka wielkość tarasu?

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

29 sierpnia 2016, 18:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto pomyślec o jakimś fajnym i dobrym grillu na taras. Duży wybór mają w www.web-grille.pl . jeżeli nie chcesz dymić to możesz kupic np. elektryczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2016, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo lubię w ciepłe dni sobie pogrillowac przynajmniej raz w tygodniu. Zabrudzenia nam nie straszne bo do kostki zawsze jest Reduktor, który działa cudownie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2016, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nie ma żadnej zasady dotyczącej tego na jaką wielkość tarasu powinniśmy się zdecydować, bo wszystko zależy od naszych preferencji oraz możliwości, im większy taras tym wyższe koszty jego wykończenia, ale też z drugiej strony zapewni nam większy komfort i poczucie swobody.


www.DomkizWyszkowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Najpierw trzeba rozważyć czego oczekujemy od tarasu i co będziemy na nim umieszczali i wykorzystywali. My zrobiliśmy wylewkę a jako posadzkę użyliśmy Plaza System 6 bo taras jest całkiem duży ma 6x45 m2

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2016, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Emilek na 6x45m2 chyba 4,5 m2 :) Ale ja zrobiłem tak samo tylko na tarasie znalazł się Lido Strukturalny. Duża wydajność, więc wcale nie poszło jej tak duzo, a efekt cudowny. Klasa i styl w jednym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2017, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym zrobiła w takim wypadku około 30m2. Moim zdaniem nie ma co budować większego, bowiem zabudowuje sporą część ogrodu


--
automat smt

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2017, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja zastanowiłbym się jeszcze nad takim patio w ogrodzie wyłożonym Antyk Epoka. Nie wiem czy własnie u siebie na wiosnę na urlopie się nie pobawić i nie zrobić takiego z grillem ceglanym.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2017, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No najlepiej aby jednak trochę tego tarasu było sprawdź może jakąś fajną kostkę dekoracyjną lub płyty jakie możesz wykorzystać od Pozbruk.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2017, 00:11

Zgadzam sie: good 0 bad

No mozna pomysleć o Kanada imitująca dewno bądź moja ulubiona jak Linea Platynowa

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2017, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Taras powinien być dośc przestronny ponieważ jednak przydaje sie troche posiedzieć i pogrillować ze znajomymi. Dlatego też aby móc na to sobie pozwolic to wartozabezpieczyć taras pokryty kostką brukową specjalnym preparatem czyli Reduktor dzieki któremu brud nie będzie już miał dostępu w jej strukturę

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >