Jaka wielkość tarasu?

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

6 lipca 2017, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Na taras wybrałem płyty bazaltowe presstone marki pozbruk. Są to płyty antyposlizgowe, mamy komfort przed ewentualnymi wypadkami.Dodatkowo płyta wspomagana jest przez technologię nano dzieki czemu beton podatny jest na erozję a płyty na nadmierną wilgoć każdy znajdzie coś dla siebie z racji dużej rozbierzności kolorystycznej. Są także łatwe w pielęgnacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2017, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że warto zainwestować w duży taras, chociażby z tego względu, aby organizować imprezy, grilla. Ja ostatnio kupiłem elektrycznego grilla z oferty http://www.web-grille.pl/ , atrakcyjne ceny powinny mocno Was również zachęcić do takiego zakupu. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2017, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Im większy tym lepiej, ale też bez przesady bo powinniśmy dopasować go do wielkości domu i terenu wokół niego. Co do samego wykończenia to polecam drewno kompozytowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2017, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednia aby móc sobie posiedzieć ze znajomymi na tarasie i przy grillu. Jednak nie musi być to takie drogie i jeżeli chodzi o wykonanie no to najlepszym rozwiązaniem jest wydaje mi sie płyta tarasowa bądź kostka dekoracyjna. Duży wybór mamy w Pozbruk więc można troche w weekend posiedzieć i sprawdzić co ciekawego mają w ofercie

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do kostki dekoracyjnej to nie do końca mogę się zgodzić, bo będzie to dobry materiał, ale na samą nawierzchnię podwórka, natomiast niekoniecznie już na taras, lepszą opcją byłyby płytki.


www.Jul-met.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2017, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas na tarasie świetnie poradziła sobie kostka brukowa. Nie dość, że pięknie wygląda, to jeszcze nie traci swoich właściwości tak szybko, jak drewno. No i mam pewność, że nie spleśnieje, więc to najważniejsze. W kostkę zaopatrzyliśmy się tutaj http://stanbruk.com.pl i nie mamy czego żałować :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2017, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Kostka brukowa na taras to ciekawe rozwiązanie, natomiast z drugiej strony też kwestia estetyki bo moim zdaniem drewno kompozytowe będzie jednak lepszym rozwiązaniem, nie mówiąc o kosztach.


www.Meisen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2017, 22:54

Zgadzam sie: good 0 bad

ja na tarasie w lato bardzo lubie posiedzieć z rodzinką i znajomymi zrobić grilla. Jednak drewno było za bardzo anrażone na uszkodzenie, wybralismy więc kostę dekoracyjną Lido Struktura :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2017, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Na polskim rynku jest bardzo dużo firm oferujących przeróżniejsze rodzaje kostek dekoracyjnych brukowych i tym podobnych. Ja długo szukałem czegoś takiego jak betonowe drewno ogrodowe. Znalazłem coś takiego w tej firmie http://www.hurtowniakostki.pl/produkty/betono we-drewno-ogrodowe/51.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2017, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż, z doświadczenia wiem, że położenie kostki to jedno, a utrzymanie jej i odpowiednia impregnacja to drugie. Potrzeba do tego środków tego typu: https://www.impregnacjakostki.eu/impregnat-do-kostki-brukowe j-dc.html a do tego znajomośc materiału dochodzi

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 11 Grupa: Zagospodaro... A do takiego ogródka pod blokiem to jakie parasole polecacie? Bo widziałem tą https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe ofertę i całkiem ładne mają tam duże para...
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 17 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 470

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >