Jaka aranżacja jest nowoczesna?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

10 czerwca 2015, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

nowoczesne kominki znajdziesz w firmie http://www.lechma.com.pl/ z Poznania. Oni mają eleganckie kominki z płaszczem wodnym, wkłady kominkowe, różne kominki i małe piece typu koza. Ale powiem ci że dom jest piękniejszy dzięki kominkowi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2015, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesna aranżacja to ta w której królują designerskie meble w oryginalnym kolorze oraz dekoracje okienne w postaci rolet lub żaluzji,jeżeli właśnie ich poszukujesz,to koniecznie zerknij na www.Vitre.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2015, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

http://sztukateria24.pl/ tutaj też znajdziesz ciekawe pomysły na wykończenie wnętrza

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na kamień dekoracyjny,elewacyjny oraz płytki cegłopodobne? Bo tak się składa,że na naszej stronie www.Kamieneo.com znajdziecie ich szeroki wybór w niższej,atrakcyjnej cenie,zapraszamy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2015, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio czytałam, że najmodniejsze teraz są grzejniki ozdobne. Warto stare grzejniki wymienić na właśnie dekoracyjnie nie tylko z powodów estetycznych ale i ekonomicznych bo są łatwe w czyszczeniu i wydają pełną moc ciepła a nie są stłumione jakimiś maskownicami. Tak pięknych grzejników nie trzeba niczym zakrywać. Piękne są i pięknie wyglądają http://kaldekor.pl/grzejnik-libra

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2015, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o mnie chodzi nowoczesne wnętrze jest utrzymane w stonowanej kolorystyce, czyli jakieś beże, biele. Generalnie dość spokojna kolorystyka, bez szaleństw. I do tego jakiś mocny akcent kolorystyczny, w żywym kolorze.
Mam na myśli aranżacje w tym stylu: .
Osobiście bardzo odpowiada mi ta stylistyka :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2015, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Bradzo ciekawe połaczenia ciepłych, zimnych kolorów oraz drewna. Super :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2015, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

ostatnio zainspirowana gazeta o wnętrzach zamówiłam sobie fototapete xwall i uwazam, ze jest to swietny akcent pasujacy do mojego minimalistycznego wnętrza, ozywia je i urozmaica;)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2015, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

a ktora z xwall wzielas? Może wrzucisz fotke? Tez mam nowoczesne wnetrze minimalistyczne i mnie kusi żeby sobie strzelic taka fototapetke

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2015, 01:30

Zgadzam sie: good 0 bad

W dzisiejszych czasach niezwykle trudno jest odnaleźć idealnego projektanta wnętrz, który umie dopasować aranżację nie tylko do pomieszczenia, ale również branży. Najlepiej zajrzeć tutaj http://370studio.pl . Studio 370 jest gwarantem najlepszych projektów. Rewelacyjnie podchodzą do tematu. Mają już wiele sukcesów na koncie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >