Jaka aranżacja łazienki ?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  24 25 26 27 28  ▸

17 listopada 2017, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli tylko Ci się podoba to czemu nie, uważam że jak najbardziej warto wybrać podobny komplet, sprawdzi się szczególnie przy dużej powierzchni łazienki.


www.Lusbet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2017, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak łazienka jest spora to mamy pewne pole manewru, a jak mała, to lepiej na przykład zrezygnować z wanny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2017, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

My projektowaliśmy łazienkę w http://ceramika-lazienkowa.com.pl. Pomogli nam również wybrac bardzo ładną ceramikę i meble łazienkowe,jestesmy zadowoleni. I poszło sprawniej, niż mielibyśmy wszystko sami wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2017, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj w zasadzie masz dowolność, im większa łazienka tym łatwiej jest ją zaaranżować bo większość kolorów będzie pasować, plus zadbaj o dodatki i akcesoria. Wszystko to znajdziesz na www.Budomus.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2017, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

My po nowym roku ruszamy z remontem naszej łazienki, przynajmniej taki mamy zamiar, bo dopiero zaczynamy rozglądać się za wszystkim. łazienka jest mała więc chcemy ją tak zrobić by robiła wrażenie większej. Udało się nam już znaleźć na domizdrowie.pl białe w połysku meble. W komplecie jest też fajne duże lustro. Naprawdę ładne mebelki i w sumie o coś takiego nam chodziło. Teraz pozostaje jeszcze znaleźć resztę. Ja szukam fajnych płytek, a mąż zajmuje się armaturą. Mam nadzieje, że nam się uda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2017, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie bardzo dobrym rozwiązaniem na zaaranżowanie łazienki jest kamień naturalny. Pięknie się prezentuje i w dodatku jest ostatnio bardzo modny.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2017, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, kamień zawsze prezentuje się piękne i elegancko.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2017, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Era okładania łazienek płytkami ceramicznymi, wykładzinami czy kamieniem -od podłogi po sufit- na szczęście już minęła. Dziś zabezpieczamy ściany dodatkowo tylko tam, gdzie jest to rzeczywiście niezbędne (kabina prysznicowa, podłoga, fragmenty ścian. Pozostałe powierzchnie malujemy stosownymi farbami np.: Kuchnia-łazienka, Śnieżki. Dzięki temu wnętrza pozostają lekkie, przestronne, minimalistyczne, a dzięki temu, że okładzin jest stosunkowo niewiele, możemy sięgać po te bardziej szlachetne ceramiki, szkło lub kamień naturalny.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2018, 06:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do kamienia to możesz zainteresować się np blatem kamiennym. Ja posiadam taki w kuchni i łazience od firmy www.kamieniarzguzik.pl. Wygląda bardzo prestiżowo i modnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2018, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkło właśnie jest super materiałem wykończeniowym. Można optycznie powiększyć łazienkę lustrem, można bez kłopotu zamówić sobie kabinę prysznicową na wymiar czy blat łazienkowy ze szkła. Wszystko ładnie połączyć. Firma Vetro z Warszawy takie rzeczy wykonuje na zamówienie. Bardzo mi się podobają ich realizacje. Mam lustro na wymiar i właśnie blat łazienkowy. Wszystko estetycznie wykończone i fajnie zamontowane.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  24 25 26 27 28  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 328

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >