Jaka bateria do łazienki?

« Powrót do artykułu: Jaka bateria do łazienki? | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 kwietnia 2017, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się dobrze robi zakupy przez stronę hurtowni internetowej swatt.pl. Jest szybko, mają wszystko czego do instalacji potrzebuję, i też trzeba im oddać, że mają profesjonalnie zrobioną stronę, z dokładnymi opisami parametrów produktów. Nie muszę domyślać jakie wymiary mają baterie, czy węże przyłączeniowe, wszystko jest precyzyjnie objaśnione.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A podobają Wam się takie wysokie baterie? Są designerskie, choć chyba niepraktyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Od jesieni zamawiam rzeczy pod instalacje głównie przez stronę swatt.pl. To hurtownia internetowa, ale handlują też detalicznie. Szybka wysyłka, produkty są sumiennie opakowane. Jak kupowałem zlewozmywaki, czy natryski to się bałem że po drodze mi jakoś ucierpią, ale dotarły w stanie idealnym, opakowane tak że wybuch atomówki powinny też przetrzymać.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Wysokie baterie są praktyczne o ile masz możliwość zamontowania takiej właśnie baterii. Wiele osób nad umywalką ma zawieszoną półkę na kosmetyki, a taka pólka w wielu przypadkach uniemożliwia zainstalowanie wysokiej baterii....

Ciekawe baterie łazienkowe ma Deante

Ostatnio w ich sklepie pojawiło się sporo nowości.
Świetne są te kaskadowe:

Ten post był edytowany przez Isiek dnia: 4 stycznia 2018, 11:38
Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

cześć. najlepsza armatura łazienkowa retro u www.armaret.pl :)))

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2018, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardzo ładną armaturę łazienkową zakupiłem w www.pieknolazienek.pl. W sklepie pieknołazienek można znaleźć bardzo ładne aranżację i wszystko mają w super cenie i bardzo dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2018, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie to się marzy taka bateria wannowa: http://karolewscy.pl/p234,kfa-retro-bateria-w annowa-chrom-perlator.html. Lubię taki retro klimat i uważam, że w takiej łazience dobrze by mi się odpoczywało :) Muszę chyba namówić męża na jakiś mały remoncik ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeglądałam niedawno propozycje na wnętrza do łazienki i wybór baterii przy takim wystroju wnętrz jest bardzo ważny.Popularne stały się też wanny wolno stojące a do tego takie https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/ baterie. Łazienka sama w sobie może wyglądać wyjątkowo a przy okazji bardzo praktycznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

loan interest rates low interest loans cash payday personal loan interest rates

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2018, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

My z kolei mamy baterie z serii Alive tej firmy https://www.jaquar.pl/produkty/baterie/. Mega fajnie się prezentują, mają takie ciekawe, ale proste kształty. No i w tym cały smaczek, Nie są takie przytłaczające wnętrze, a raczej je zdobiące. Dla mnie to się bardzo chwali. Poza tym nie ukrywam, że cena także jest przystępna, przynajmniej dla mnie. Nie wchodzi na nie rdza, są naprawdę porządnie wykonane. Łazienkę mamy w stylu skandynawskim i fajnie się w niego wpisały

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >