Jaką baterię łazienkową wybrać? Baterie z chromowanego mosiądzu o niebanalnym kształcie.

« Powrót do artykułu: Jaką baterię łazienkową wybrać? Baterie... | « Powrót do grupy: Wnętrza

20 kwietnia 2017, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Opłaca mi się zamawiać systemy do instalacji sanitarnych z hurtowni Swatt. Raz że mają duży wybór, a dwa, że są to rzeczy dobrej jakości, atestowane, z wytrzymałych materiałów które gwarantują odpowiednio długą trwałość. Ja tez jako instalator nie chcę, żeby mnie klienci szybko do jakiś poprawek wzywali więc staram się wybierać części w lepszym standardzie i takie właśnie tutaj mają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2017, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nieźle działa internetowa hurtownia Swatt na stronie swatt.pl. Wybór mają urozmaicony, jest dużo modnych stylizacji jeśli chodzi o natryski czy baterie – łazienkowe i kuchenne. Szybka wysyłka, kompletowanie zamówień nie zajmuje im dużo czasu, a już trochę mi sprzętu wysłali, także nie jest też tak że tylko w przypadku pierwszego zamówienia tak to sprawnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2017, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Od kilku miesięcy sporą część zamówień robi mi hurtownia Swatt i generalnie jest okej. Na pewno mają dobry stosunek jakości do ceny. Nie handlują chińską tandetą która po kilku miesiącach by się rozpadła. Modne, trwałe baterie, dobrej klasy przyłącza elastyczne, mogę tutaj zrobić dość kompleksowe zakupy pod swoją działalność instalatorską. Dobry kontakt telefoniczny, zawsze można się dodzwonić i podpytać o zamówienie. Kontakt jest na ich stronie swatt.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2017, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie mocno podobają się modele Roca. Przyznam, że wykończenie z chromowanego mosiądzu by mnie nie przekonało, taki kolor to może dla odważniejszych trochę ode mnie. Aczkolwiek również zwracam mocno uwagę na design i w łazience jest on równie ważny co wszędzie indziej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >