Jaką baterię łazienkową wybrać? Łazienka we włoskim stylu

« Powrót do artykułu: Jaką baterię łazienkową wybrać? Łazienka... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

8 stycznia 2011, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

trudno jest stworzyć, coś prostego i ładnego jednocześnie. Te propozycje są tak ładne i proste, że wydają się oczywiste, ale nikt wcześniej nie wpadł na taki kształt...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2011, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

może taką z podświetleniem diodowym, fajnie to wygląda i tworzy niezły klimat




Baterie Słoneczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2011, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zazwyczaj najprostsze rozwiązania są najlepsze :) te z podświetleniem diodowym też fajnie wyglądają to trzeba przyznać i do tego szklana przezroczysta ceramika i klimat ekstra

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2011, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Środkowa fotografia- piękna bateria i głowica!
proste i eleganckie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2011, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też się zastanawiam nad podświetleniem.. a w końcu walentynki sie bliżają, więc trzeba zaskoczyć kobietę jakąś kąpielą z olejkami:] a co do tych na zdjęciach - druga bateria jest swietna!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2014, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam też inspiracji, bo mam wrażenie, że takie zwykłe baterie niedługo będą juz przestarzałe.. A do kuchni??? Podoba mi się ta trzecia tutaj: http://www.lazienkaplus.pl/pl/baterie,13,c.ht ml Cieniutka, nie narzuca się. Mam nadzieję, że tez funkcjonalna:)

Ten post był edytowany przez Clara dnia: 28 października 2014, 11:01
Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2014, 00:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście wybrałbym serię niedrogą FERRO ALGEO Np.wannowa jest śliczna i nie kosztuje nie wiadomo ile Można zobaczyć ją tutaj : http://www.disan.pl/produkty/szczegoly/115/ferro-algeo-bater ia-wannowa Do tego wygląda na funkcjonalną .

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2017, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo akcesoriów pod sanitarkę ma hurtownia Swatt na swojej stronie swatt.pl. Prowadzą sprzedaż online i generalnie z tego co zdążyłem zauważyć przy zamówieniach to co wisi na stronie to też mają rzeczywiście w realu, także proces dostawy jest w miarę krótki i sprawnie realizowany. Warto u nich sprawdzić, nie windują cen.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2017, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Od jesieni zamawiam rzeczy pod instalacje głównie przez stronę swatt.pl. To hurtownia internetowa, ale handlują też detalicznie. Szybka wysyłka, produkty są sumiennie opakowane. Jak kupowałem zlewozmywaki, czy natryski to się bałem że po drodze mi jakoś ucierpią, ale dotarły w stanie idealnym, opakowane tak że wybuch atomówki powinny też przetrzymać.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2017, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o baterie łazienkowe,ja podczas remontu zaopatrywałam się tutaj: http://wyposazenielazienek.pl/produkty/armatu ra Wszystko działa, jak należy, a do tego naprawdę dobrze wygląda, dzięki czemu nie psuje wystroju łazienki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >