Jaka brama garażowa?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

15 grudnia 2017, 07:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Brama garażowa powinna być funkcjonalna. Dobrze, gdyby była wyposażona w napęd. Oczywiście na naszym rynku nie brakuje uznanych producentów, którzy oferują bramy garażowe. Dlatego należy zwrócić uwagę na wiele kwestii związanych z jej działaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 grudnia 2017, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteście z Lublina lub okolic to polecam wam zgłosić się do firmy www.master.lublin.pl Mają świetne bramy garażowe od znanych i sprawdzonych producentów. Sam mam u siebie zamontowaną bramę od nich i nie zamieniłbym jej na żadną inną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2017, 18:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno szerokie żebym mogła spokojnie wjechać i nie uszkodzić autka.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2018, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem bramy do garażu w BramSerwis - super sklep z Kołobrzega, więc jak ktoś mieszka w tym mieście, to niech się z nimi kontaktuje. Zainteresowanym zostawiam linka: http://www.bramykolobrzeg.pl/oferta/dla-domu< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2018, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Bramę i ogrodzenie do domu zamówiłem w firmie www.bramex.pl gdzie panowie fachowcy sprawnie dowieźli i zamontowali całość instalacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 marca 2018, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na segmentową bramę garażową i jestem z niej zadowolony. Bramę zakupiłem od firmy www.stepkom.pl Mają bardzo dobre ceny i szeroki wybór bram garażowych więc polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2018, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na bramę garażową marki Gerda. Zgłosiłem się do firmy www.master.lublin.pl która oferuje tego typu bramy. Jeżeli mieszkacie w Lublinie lub okolicach to polecam wam się do nich zgłosić. Oferują świetne bramy garażowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2018, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: krauze napisał: Kupowałem w Częstochowie u www.krospa.pl. Jest
firmą specjalizującą się w wykonywaniu bram garażowych
segmentowych i bram przemysłowych ze starannie
wyselekcjonowanych paneli dostępnych w wielu wersjach
kolorystycznych. Współpraca z nimi to przyjemność.
Jestem w pełni usatysfakcjonowany.
Użytkownik Gość: krauze napisał: Kupowałem w Częstochowie u www.krospa.pl. Jest
firmą specjalizującą się w wykonywaniu bram garażowych
segmentowych i bram przemysłowych ze starannie
wyselekcjonowanych paneli dostępnych w wielu wersjach
kolorystycznych. Współpraca z nimi to przyjemność.
Jestem w pełni usatysfakcjonowany.

a ceny mają znośne?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2018, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem są także automatyczne bramy garażowe :) Z tego co się orientuję to ciekawą ofertę ma ta firma: https://www.nice.pl/kategoria/automatyka-do-bram-garazowych :) Taka automatyzacja w znaczmy stopniu ułatwia nasze życie :) Firma jest już długo na rynku i mają duże doświadczenie w tym co robią!

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2018, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre bramy garażowe w dobrych cenach możecie znaleźć w ofercie firmy www.hormann.kalisz.pl Są autoryzowanym partnerem firmy Hormann i oferują ich oferty bram oraz napędów do bram.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 135 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2772 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Budowa hali Liczba postów: 240 Grupa: Innowacje w... Z pewnością warto zauważyć, że znaki znaki ochrony przeciwpożarowej służą jako wizualne przypomnienie dla pracowników, aby podejmowali niezbędne środki ostrożno...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >