Jaka brama skrzydlowa czy przesuwna?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

6 września 2007, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Która z bram jest bardziej funkcjonalna? Możecie mi coś doradzić, też pod kątem automatyki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2007, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Podstawowe pytanie to czy masz miejsce na kazdej zainstalowanie bo czasami nie ma jak zainstalowanie przesuwnej? Pozniej sie mozemy zastanawiac napewno szybciej bedzie sie otwierac skrzydlowka, cena skrzydlowki moze byc wyzsza. Odsniezac tez trzeba ta i ta wiec to nie jest argument. No skrzydlowki zawsze mozna jakies dekoracyjne bo z przesuwana jest gorzej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2007, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

WITAM

najważniejsze aby brama była wykonana z solidnych materiałów ,najważniejsze to sztywna i solidna rama bramy.

skrzydłówka ładnie się prezentuje ale jak się zamontuje klasyczne siłowniki tubowe to będzie je widac od ulicy.Automat przesuwny jest schowany za murkiem i moim zdaniem jest mniej awaryjny od napędu do skrzydłówki.

jeżeli chodzi o odśnieżanie bramy to skrzydło i przesuw należy odśnieżać na całej długości roboczej bez dwóch zdań.

jeżeli chodzi o szybkości otwierania to nie sa to aż takie różnice aby denerwowały urzytkownika z powodu długiego postoju przed brama.

dobór automatu powinien być dokonanay przez montażyste i najlepiej wybrać firme ze strony producenta lub firme sprawdzoną z polecenia(popytać sąsiadów kto dobrze robi i tyle)odradzam kupowanie automatyki przez internet .dobór sprzętu zostawmy monterowi a nie handlowcowi.

POLECAM

BENINCA-CAME-FAAC-NICE

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2007, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

to zalezy tez jaka masz reszte ogrodzenia to inny typ bramy Ci bedzie pasowal?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2007, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

WITAM

rodzaj wypełnienia to kwestia dogadania się ze ślusarzem .Do wyboru do koloru co chcemy i jak chcemy z tym nie będzie problemu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2007, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

dobra, wszystko pieknie ale powiedzcie mi do której bramy łatwiej zamontować napęd, tak żeby sama się otwierała- tzn na pilota

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2007, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

latwiejszy montaz ?? tzn ze sam chcesz to zamontowac ??? moim zdaniem nie ma znaczenia latwosc montazu tylko fachowosc i profesjonalizm a nastepnie funkcjonalnosc i bezawaryjnosc bramy !!!

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2007, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

to nie jest prawidłowe podejście do sprawy montażu.Bardzo łatwo rozwalic garażówke\skrzydłówke czy przesuwną automatyke jak się schrzani montaż.

DOKŁADNOŚĆ DOKŁADNOŚĆ DOKŁADNOŚĆ

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2007, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

nie mam zamiaru sam tego montować, ale nie chcę żeby montaż np automatu Faac czy innej firmy ciągnął się przez kilka dni, dlatego zastanawiam sie czy rodzaj bramy ma na to wpływ

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2007, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość napisał: nie mam zamiaru sam tego montować, ale nie chcę żeby montaż np automatu Faac czy innej firmy ciągnął się przez kilka dni, dlatego zastanawiam sie czy rodzaj bramy ma na to wpływ

ściemniasz i udajesz klienta i proponujesz w kontekscie faaca.

to ja proponuje
beninca,bft,came,nice,marantec

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >