Jaką bramę wybrać, by komfortowo służyła nam przez lata? Porównujemy modele skrzydłowe i przesuwne.

« Powrót do artykułu: Jaką bramę wybrać, by komfortowo... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

16 października 2016, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzieki za pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2016, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto jeszcze wspomnieć o takich bardzo klasycznych bramkach, czy raczej furtkach wejściowych z drewna. Może bardziej sprawdzają się na działce, aczkolwiek wiele posesji jednorodzinnych takowe posiada. U moich rodziców tak właśnie jest. Sam im tę bramkę montowałem, wszystko byłoby OK, gdyby nie słaba jakość zawiasów. Kupiłem jednak zawiasy bramkowe na e-Armet.pl i problem się rozwiązał. Zawiasy działają świetnie, starczy je tylko nasmarować raz na parę miesięcy. Nie skrzypią i pracują bardzo płynnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Kształt działki tez wymusza na nas dobór bramy. na wąskiej dobrze sprawdzi sie brama przesuwna bo zabiera mało miejsca. Do tego napęd np BFT i mam wygodne i praktyczne ogrodzenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2017, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od kształtu całej działki. Jeśli chodzi o napędy, to najlepiej sprawdź w http://www.asm.waw.pl/oferta/napedy-do-bram/< /a> i dobierz odpowiedni do Twoich potrzeb. Wszystko zależy od specyfikacji terenu i Twoich potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2018, 00:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja klasycznie postawiłem na brame z lekkiej stali. Pochodzi ona z szerokiej oferty http://k-o.com.pl/ ktorych polecil mi znajomy. Zajmuja sie takze produkcja wysokiej jakosci artykulow stalowych takich jak furtki, czy podjazdy dla niepelnosprawnych. A to wszystko po mocno konkurencyjnych cenach!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2018, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele zależy od działki, ile jest miejsca na budowę ogrodzenia oraz montaż słupków. Nie ma więc jednoznacznej odpowiedzi. Ze swojej strony po prostu też zwróciłbym uwagę po prostu na to, aby nie kupować produktów najniższej jakości i do tego stosować dobrą automatykę np. BFT. Wtedy nie ma problemów z użytkowaniem bramy

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2018, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie jest mniejsza działka, więc rozsądnie było zrobić bramę przesuwną. Robiona jest na zamówienie. Siłownik to Beninca Bull 80. Dobre połączenie, 0 kłopotów, płynne działanie. Trochę mnie to kosztowało, ale warto było …

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2018, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie lepiej dołożyć i mieć coś porządnego. U mnie jest też Beninca do bramy wjazdowej (mniejsza brama, więc siłownik o mniejszej mocy) + do bramy garażowej JIM.3ESA TURBO. W zasadzie ograniczam się wyłącznie do wymiany baterii w pilocie. Z automatyką 0 kłopotów

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2018, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

usaa insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2019, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na bramę OMIKRON-II z Koszalina. Zostałem w nią zaopatrzony za sprawą http://omikronkoszalin.pl/ . W tym wypadku jakość wywołała niewiarygodne wrażenie i nietuzinkowy, solidny design. Dokładnie czegoś takiego szukałem!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >