Jaka cena mieszkania?

« Powrót do grupy: Prywatne kamienice

19 lipca 2010, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś się orientuje ile kosztuje zakup mieszkania w prywatnej kamienicy? Interesują mnie takie do 70 m2

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2010, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co się orientuję ceny nie przekraczają 80 tyś zł. Najtańsze można kupić już od 50 tyś zł. Dużą rolę odgrywa lokalizacja oraz to czy doprowadzone są odpowiednie przyłącza (woda, prąd, ogrzewanie)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2010, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak już wspomniano wyżej wszystko jest zależne od tego w jakim mieście, czy w centrum czy na uboczach, jakie media, czy po remoncie czy też nie itd. Moi znajmoi kupili kawalerkę 28 m2 za 45 tys akurat im się tak udało a mieszkanko naprawdę fajne i gdybym widział na zdjęciu wnętrze to nigdy bym nie pomyślał że to może być w kamienicy

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2015, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W Łodzi jest najtaniej, zerknijcie - http://luksusowemieszkania.pl/apartamenty-na- sprzedaz/Łódź Porównajcie to do innych miast. W takiej Wawie te same nieruchomości będą kosztowały dwa razy więcej... Już samo to pokazuje, że to inwestycja w Łodzi będzie miała sens.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zbiorowe pozwy kamieniczników - czy to ma sens? Liczba postów: 6 Grupa: Prywatne ka... Akurat ja się niestety aż tak bardzo na tych kwestiach nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek w tym zakresie powiedzieć. Za to jestem zdania, że jak coś...
  • Jak odkupić cąłą kamienicę Liczba postów: 8 Grupa: Prywatne ka... U mnie jest nieco inaczej, ja chętnie sprzedam udziały w kamienicy, ale współwłaścicieli jest tyle, że ciężko się dogadać... może sąd zniesie współwłasność i w....
  • Jakie prawa ma lokator? Liczba postów: 8 Grupa: Prywatne ka... W przypadku wątpliwości może najlepiej skorzystać z porady prawnika? Najlepiej takiego, który specjalizuje się w prawie nieruchomości, jak https://grabowicz-gaj...
  • Wyburzanie budynków Liczba postów: 4 Grupa: Prywatne ka... Czy ktoś wie jakie wymogi trzeba spełnić podczas wyburzania budynków? Czy robić to na włąsną rękę czy się nie pakować w to?
  • Co zrobić z sąsiadem? Liczba postów: 4 Grupa: Prywatne ka... najlepiej się ubezpieczyć :) i czekać na następne zalanie skoro ich ciągłość jest tak częsta :P a tak na serio może okazać się że policja będzie ostatecznością....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 360

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >