Jaka dachówka najlepsza?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸  ▸▸

26 lutego 2015, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

dobry sklep! creatona noblesse mają w niesamowicie dobrej cenie

http://www.dachlux.pl/oferta/pokrycia_dachowe/dachowki_ceram iczne/creaton/kolekcja_quot_noblesse_quot/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2015, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

hm, dziwne. Jak klikam na Twój link, to pojawia mi się oferta, całkiem spora zresztą Braasa, a nie creatona. JAkieś przekierowanie może złe jest lub link. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2015, 20:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi również wyświetla się Braas :) Przypadek ? Nie sądzę hhahaha ^^

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2015, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Kurczę, teraz jakoś wszedłem znowu na tą stronę i nie mogę tam znaleźć ceramiki braasa, nie wiem jak to działa, ktoś mnie oświeci?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2015, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakaś ta oferta jest strasznie ograniczona, ceramiki od Braas to chyba nie mają, albo ja również nie umiem znaleźć. Również nie wiem jak to wszystko tam działa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2015, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakaś dziwna ta strona. A to, że jest betonowa, a nie ma ceramicznej to mnie rozwala, bo jest ta trochę słabsza, a nie ma lepszej.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2015, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ach słaba oferta, słaba. Mnie też to dziwi, że nie ma ich falgowych produktów oprócz Tegalit-u, a nie ma nawet Romańskiej w betonowych, która jest klasykiem samym w sobie, więc według mnie strasznie nie dopracowana niestety jest ta strona :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2015, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak tak patrzę to większość stron i składów ma strasznie ograniczoną ofertę, no ale cóż można poradzić. Wychodzi, że najlepiej jest kupić u producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2015, 20:11

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak :) Jeżeli mamy wybranego producenta od którego chcemy dachówkę, to wtedy mamy pełną ofertę na ich stornie i u ich dystrybutorów można ją uzyskać. Ja tak właśnie zrobiłem u Braas, bo nie mogłem znaleźć składu blisko mnie z oferta jaka by mnie zadawalał :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2015, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Są na stronie producenta dystrybutorzy? Bo ja tego nie widziałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >