Jaka dachówka najlepsza?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 października 2008, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Doradźcie mi tanią dachówkę która będzie jak na swojacenę wyjatkowo trwała.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2008, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Meyer-Holsen... jedynie ta dachowke z cala odpowiedzialnoscia polecam. jesli jestes zainteresowany wycena dachu w jakimkolwiek modelu/kolorze napisz mailem mdmusicpl@gmail.com wyslij projekt a ja wylicze. Nawet mam mozliwosc zamowienia dachowki z transportem+dodatkami+rynna+ociepleniem i oknami. Pozdrawiam! :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2009, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Ja natomiast polecam dachówkę Wienerberger. Dobra, mocna, solidna/ Polecam!
Jak szukasz dobrych dekarzy to takich znajdziesz na fachowaekipa.pl
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2009, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam Robena - wśród ceramicznych cena bardzo atrakcyjna. Tylko niech układa ją fachowa ekipa - nie przygodni dekarze.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2009, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
W 2008r zdecydowałem się na pokrycie dachu dachówką firmy Roben falista średzka plus brązowo-czarna. Już na jesień zauważyłem pierwsze rysy na powłoce. Teraz po zimie popękana jest cała powłoka
zdjęcie pod adresem http://galeria.interia.pl/praca,w_id,790064,dach%F3wka,,sort ,date,t_id,0,s_id,0
Zgłosiłem reklamacje. Przedstawiciel producenta stwierdził, że u nich to w normie. Czy to jest to normalne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2009, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogą (ale nie muszą!) być to harysy - mikropęknięcia glazury i angoby (i wszystkich produktów ceramicznych nie tylko dachówek). Zjawisko tak powszechne, że wymieniane nawet w PN jako naturalne. Jeśli to one – najprawdopodobniej występowały na dachówce od początku, ale uwidoczniły się dopiero po wniknięciu w nie zabrudzeń. Jeśli rysy są bardziej widoczne w okolicach koszy, to do ich widoczności przyczyniło się cięcie dachówek na połaci. Powstaje wtedy bardzo ostry pył, który zalega pod dachówkami, w zamkach itd. i wnika w mikrorysy nawet przez całą zimę.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2009, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz wsatwiłem zdjęcie tej popękanej dachóki Robena. Zdjęcie pod podanym adresem
http://galeria.interia.pl/praca,w_id,790064,dach%F3wka,,sort ,date,t_id,0,s_id,0

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2010, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Adamas.....Skąd Ty bierzesz te tabuny modelek??? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2010, 01:29

Zgadzam sie: good 0 bad

panowie wybudować dom przykryć go trwałym w miare dobrej cenie materiałem, i korzystać z uroków życia a nie przyglądać się rysą, mchą, prebarwienią :D

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2010, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

ZACZĘŁAM BUDOWE DOMKU na dzień dzisiejszy interesuje mnie dobra ale tez jak wiadomo nie za droga dachówka oraz jakaś godna polecenia hurtownia w zachodniopomorskim.pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >