Jaka drabina do ogrodu​?

« Powrót do artykułu: Jaka drabina do ogrodu​? | « Powrót do grupy: Ogród i działka

7 kwietnia 2015, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak to prawda ja mam drewnianą i jestem bardzo zadowolony:)bo z aluminiową zawsze są problemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2017, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwsze słyszę, my mamy drabiny aluminiowe Krause Systems i sprawują się super, są poręczne, lżejsze niż drewniane, a do tego bezpieczne i funkcjonalne. Nie zamieniłbym ich na drewniane, nie ma mowy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2017, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Gość: łukasz.kowal]Pierwsze słyszę, my mamy drabiny aluminiowe Krause Systems i
sprawują się super, są poręczne, lżejsze niż
drewniane, a do tego bezpieczne i funkcjonalne. Nie
zamieniłbym ich na drewniane, nie ma mowy :)

Ja muszę kupić nową do ogrodu i wciąż się zastawiam, ale raczej będzie aluminiowa ;)

Ten post był edytowany przez josephinex dnia: 25 kwietnia 2017, 12:26
Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2017, 06:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że akurat w przypadku drabiny nie ma co przesadzać z firmą czy ceną- grunt aby drabina była solidna i wytrzymała, spokojnie służąc nam przez kilka lat. Warto poszukać w sklepach online gdzie tego typu akcesoria znajdziemy w niższej cenie.

www.Drutbud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas w domu jest drabina aluminiowa Krause Systems, która się świetnie sprawdza na co dzień :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2017, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że drabiny aluminiowe super się sprawdzą do pracy koło domu, w domu czy ogrodzie. Faktycznie są lekkie, poręczne, można je z łatwością przenieść. No i umówmy się, nawet dobra drabina, taka jak Krause Systems, nie jest szczególnie droga - w dobrych pieniądzach można mieć sprzęt, który się w niejednej sytuacji przydaje.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2021, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam obecnie drabiny do prac ogrodowych. Co sądzicie o dwuczęściowych? .

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2021, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że 2 częściowa będzie najbardziej odpowiednia.
Raczej kiepskim pomysłem będzie przegubowa które wykorzystywane są do innych celów, prac. Podczas prac na trawnikach i innych tego typu miejscach może się trochę "gibotać".
W sklepie edrabiny https://www.edrabiny.pl/ znajdziesz spory wybór drabin.
Nadaje się do wszystkich rodzajów prac. Bayersystem, Krause czy Hailo to może nie są najtańsze marki, ale będziesz zadowolony z jakości. To nie jest tzw jednosezonówka.

Ten post był edytowany przez perer dnia: 5 lipca 2021, 11:04
Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2021, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii jeżeli już szukacie dobrej jakości rozwiązań w zakresie drabin aluminiowych, czy drewnianych do codziennej pracy czy domowych porządków to ja polecam sprawdzić hurtownię Chle-Mar https://chle-mar.pl/ w której będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny i jednocześnie wysoką jakość wykonania wraz z terminowymi realizacjami!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >