Jaka forma ogrzewania

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

14 sierpnia 2015, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Moze właśnie chodzi o tą nieznajomość potencjalnych kosztów ogrzewania na podczerwień,skoro jest to opłacalne to warto byłoby podać szczegóły. My zaś ze swojej strony możemy dopisać zalety jakie niesie za sobą posiadanie kominka.

www.WkladyKominkowe.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2015, 23:59

Zgadzam sie: good 0 bad

My podajemy wiarygodne informacje o kosztach ogrzewania naszych opomiarowanych domów wzorcowych. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2015, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór ogrzewania zawsze stanowi pewien problem,głównie ze względu na potencjalne koszty jakie się z tym wiążą. Chyba najprostszym i zarazem niezawodnym rozwiązaniem jest układ Co plus ogzre3wanie podłogowe. My chętnie doradzimy pod względem wyboru dobrego kotła,to nasza specjalizacja.

www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

to jeżeli doradzacie kotły do ogrzewania podłogowego, to ja dziękuje za takie rady. znacznie tańszym w eksploatacji sposobem ogrzewania dla podłogówki jest pompa ciepła, która pracuje w podobnym układzie temp.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2015, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kocioł Co. http://www.kotly-witkowski.pl/ z tej firmy Witkowskiego. Kilka lat już mi służy i sprawdza się doskonale. Nic skomplikowanego, także z autopsji szedłbym w tą firmę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2015, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Fora są pełne postów posiadaczy kotłów, którzy szukają pomocy, gdyż urządzenia się psują, a sterowania doprowadzają ludzi do szału!

Kilka lat, to żadne doświadczenie, a trwałość kotła to góra 10 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2015, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o dobrym i wydajnym kotle na lata,to polecam zerknąć na Elando.pl właśnie tym się zajmujemy i pomożemy podczas wyboru,przed sezonem grzewczym można liczyć na ciekawe rabaty.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

a jakie macie zdanie o ogrzewaniu biomasą??

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2015, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mazi1117 napisał: a jakie macie zdanie o ogrzewaniu biomasą??

Moim zdaniem to opał na czasie. Dodatkowo jest ekologiczny, oczywiście pisze o pellecie z czystych trocin drewnianych, ponieważ tylko taki używam.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2015, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Następny peleciarz na forum, który o innych systemach grzewczych nawet nie słyszał,
a jeżeli usłyszał, to pomyślał o nich w kategorii fantastyki naukowej!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 303

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >