Jaka hydroizolacja będzie najlepsza do łazienki? Zaprawy uszczelniające i płynna folia Tytan.

« Powrót do artykułu: Jaka hydroizolacja będzie najlepsza do... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

24 czerwca 2014, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym polecił uszczelnienie w płynie codex HS 600, najwyższa niemiecka jakość od znanego i cenionego Uzina.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2016, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A sprawdzałeś może ofertę od WaterBlock ?? Na hydroizolację oraz wylewkę posadzkową o przyśpieszonym czasie wiązania WB Fast Floor, jeżeli zadbasz o to na bazie tych produktów to według mojej oceny na swojej łazienki nie będziesz miał najmniejszych problemów z wilgocią ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2016, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Na WB Duo Flex jeszcze się nie zawiodłem, a zrobiłem na niej ok. 25 izolacji przeciwwilgociowych izolacja łazienek oraz fundamentów i piwnic. Najbardziej elastyczna na rynku, bardzo dobrze przylega do powierzchni narażonych na działanie wody i nic nie przepuszcza.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2016, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei korzystałem z folii Izoplast FH i byłem bardzo zaskoczony jej wydajnością. Producent podaje wydajność 3-4,5 kg/m2 ja zużyłem 2,5 kg chociaż byłem przekonany, że zużyje 5-7 kg, wiadomo jak to jest z tą podawaną wydajnością...

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2016, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

aa folię zakupiłem w sklepie internetowym bo nie jest łatwo ją znaleźć gdybyś ktoś był zainteresowany podaję link https://novag.pl/materialy-izolacyjne/101-folia-w-plynie-nov ag.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2020, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście płytki mocowałem na Water Block Flex Glue. Wolę nie eksperymentować . Fugę tylko dałem sobie inną bo dzwoniłem do nich ale oni mają tylko w kolorze szarym oddychającą specjalną do tarasów i balkonów i powiedzieli mi, że jak do środka to spokojnie mogę użyć inną bo nie ma tutaj tak trudnych warunków jak na zewnątrz budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2022, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że najlepsza hydroizolacja będzie najlepsza folia płynna tytan polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz płyt kartonowo gipsowych zapraw suchych artykułów szlifierskich ściernych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >